UCHWYT TELESKOPOWY DO GS 7.2 Li

Numer produktu: 113477 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Pasuje do produktu 113371
  • Ergonomic
  • Sophisticated

Najczęściej kupowane razem

109,00 zł
Ten produkt
309,00 zł
Mała ilość

Łączna cena wszystkich produktów

418,00 zł

Zawiera 23% podatek plus Koszt wysyłki

Uchwyt teleskopowy do GS 7.2 Li Comfort

Przedłużony uchwyt z lekkiego ale wytrzymałego aluminium umożliwia wygodne trymowanie długich odcinków bez uciążliwego schylania się. Poznaj nasze lekkie i podręczne nożyce akumulatorowe GS 7.2 Li Comfort. Nożyce posiadają wbudowany zintegrowany akumulator i dzięki wymiennym końcówkom możesz używać tych nożyc do krzewów jak i do trawy.

 

Szczegóły techniczne uchwytu teleskopowego do GS 7.2 Li Comfort

Przedłużony uchwyt z lekkiego ale wytrzymałego aluminium umożliwia wygodne trymowanie długich odcinków bez uciążliwego schylania się.

To lekkie, ale wydajne urządzenie zasilane akumulatorowo, daje operatorowi całkowitą swobodę, usuwając ograniczenia związane z przewodem sieciowym i zapobiegając konieczność kupowania i przechowywania benzyny.

System szybkiej wymiany ostrzy umożliwia użytkownikowi wymianę ostrzy w kilka sekund, a mocowanie na specjalną blokadę bezpieczeństwa zapobiega przypadkowemu uruchomieniu nożyc. Akumulator Li-Ion 7,2 V / 2 Ah ma czas pracy maksymalnie do 70 minut i można go ładować w dowolnym momencie bez wpływu na pamięć akumulatora.

Pasuje do nożyc GS 7.2 Li Comfort (113371)

 

Sprzedaż nożyc do krzewów GS 7.2 Li Comfort

Uchwyt można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 113477
EAN 4003718056655
Długość produktu w cm 92 CM
Marka AL-KO

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (1.04MB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.