URZĄDZ. DO SZCZELIN MB 2010 Li EASY FLEX

Numer produktu: 113696 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Zasilane przez wydajny akumulator litowo-jonowy (20V)
  • Niska waga
  • Pomocny przy czyszczeniu kostki brukowej, płyt chodnikowych i drewnianych tarasów
  • Posiada 5-krotny regulowany kąt nachylenia
  • Zawiera szczotkę ze stali i nylonu
  • Czas pracy do 40 minut przy pełnym naładowaniu akumulatora
  • Uwaga: urządzenie w wersji podstawowej nie posiada akumulatora i ładowarki – należy je dokupić

Najczęściej kupowane razem

285,00 zł
Ten produkt
159,00 zł
Duża ilość
169,00 zł
Duża ilość
319,00 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

932,00 zł *

 

Akumulatorowe urządzenie do czyszczenia fug, spoin pozwoli usunąć zanieczyszczenia tj. kostki brukowej, płyt chodnikowych i drewnianych tarasów .

 

 

Akumulatorowe urządzenie do oczyszczania AL-KO Easy Flex MB 2010

 

Zasilane jest przy pomocy wydajnej baterii listowo-jonowej 20V. Urządzenie jest bardzo lekkie i poręczne. Pozwala na usunięcie zanieczyszczeń, chwastów ze szczelin itp. Urządzenie jest bezprzewodowe.

 

Dane techniczne narzędzia do czyszczenia AL-KO Easy Flex MB 2010

 

Urządzenie zasilane jest przez akumulator o parametrach 20 V, 2,5 lub 5 Ah. Pozwala na pracę do około 40 minut. Posiada 10 cm szczotkę ze stali i nylonu. Teleskopowy drążek może być indywidualnie dopasowane do potrzeb. Urządzenie jest wyjątkowo lekkie, waży zaledwie 1,8 kg.

 

Bezprzewodowe urządzenie do czyszczenia AL-KO Easy Flex MB 2010

 

urządzenie akumulatorowe można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych; możesz ich znaleźć TUTAJ.

W przypadku zakupu urządzenia AL-KO Easy Flex po raz pierwszy, zalecamy dokupić baterię (nr 113559) i ładowarkę (nr 113560) w praktycznym kompletnym opakowaniu.

Dane techniczne

Marka AL-KO
Kompatybilne baterie 113559, 113698
Rodzina akumulatorów AL-KO EASY FLEX 20V max.
Waga brutto w kg 1.7 KG
Czas ładowania 2,5 Ah w min 50 MIN
Waga netto w kg 1.4 KG
Poziom hałasu w dB(A) 82
Wartość K w m/s² 1
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 3
Linia Easy
Silnik Akumulatorowy
Wartość drgań w m/s² 1.85
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 62
Czas ładowania 5,0 Ah w min 100 MIN
Dzielony wał brak
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Karty charakterystyki Download 0 (0.00 B)
Download 1 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.