ROZDRABNIACZ TCS 2500 DUOTEC AL-KO

ROZDRABNIACZ TCS 2500 DUOTEC AL-KO

Numer produktu: 119954 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę

Dane techniczne

Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 2
Marka AL-KO
Gwar. poziom hałasu w db(A) 115
Linia Premium
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 102
System tnący nożowy
Poziom hałasu w dB(A) 113
Moc silnika w W 2500 W
Koła z łożyskami kulkowymi tak
Max. Średnica gałęzi w cm 40 CM
Waga netto w kg 52.9 KG
Wymagane napięcie sieciowe V. 230 V

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.