KOSIARKA 4858 VS ALU SOLO BY AL-KO

Numer produktu: 127449 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Wytrzymały aluminiowy korpus wykonany metodą odlewu ciśnieniowego
  • 5 lat gwarancji
  • Napęd kół z wariatorem
  • Ułatwiające pracę łożyskowane koła w rozmiarze XXL
  • Komfortowa kierownica o ergonomicznym kształcie
  • Użycie trwałych części aluminiowych najwyższej jakości


Wytrzymałe urządzenia wykonane z aluminium z pełnym wyposażeniem: to właśnie kosiarki benzynowe AL-KO Alu. Od profesjonalistów dla profesjonalistów.Kosiarka spalinowa solo by AL-KO 4858 VS ALU

Ta kompaktowa kosiarka oferuje wiele korzyści: korpus wykonany metodą odlewu ciśnieniowego jest wyjątkowo odporny na uderzenia, odkształcenia i korozję, oferując przy tym świetne właściwości tłumiące. Zaprojektowana w Niemczech i wyprodukowana w Austrii oferuje najwyższą jakość i długą żywotność. Solo by AL-KO 4858 VS ALU to idealna kosiarka dla ambitnych ogrodników.Dane techniczne kosiarki spalinowej solo by AL-KO 4858 VS ALU

Kosiarka spalinowa solo by AL-KO 4858 VS ALU o szerokości koszenia 48 cm zapewnia wyjątkowo wydajną pracę w dużych ogrodach (o powierzchni do 1400 m²). Wysokość koszenia można regulować w 6 stopniach za pomocą centralnej regulacji od 30 mm do 85 mm. Silnik Briggs&Stratton o mocy 2,5 kW zasila nie tylko ostrze, ale również napęd kół z wariatorem. Łożyskowane koła w rozmiarze XXL w połączeniu z odpowiednim ogumieniem zapewniają przyczepność w każdym terenie. Dzięki funkcji 4INONE urządzenie może być używane do koszenia, zbierania ściętej trawy, mulczowania i wyrzutu bocznego. Kokpit zawiera łatwo dostępne elementy sterujące i wygodny gumowany uchwyt. Dzięki specjalnemu kształtowi obudowy ujście kanału wyrzutowego znajduje się wysoko, co ułatwia całkowite napełnianie 75-litrowego kosza z tkaniny. Użycie wielu aluminiowych części dopełnia bogate wyposażenie kosiarki solo by AL-KO 4858 VS ALU.Kup kosiarkę spalinową solo by AL-KO 4858 VS ALU

Kosiarkę spalinową solo by AL-KO 4858 VS ALU można znaleźć w autoryzowanych punktach sprzedaży lub w naszym sklepie internetowym. Kosiarka solo by AL-KO 4858 VS ALU to wydajne urządzenie do pielęgnacji Twojego ogrodu.

Szukasz kosiarki spalinowej z szerokością koszenia 52 cm i napędem kół z wariatorem? Polecamy zatem solo by AL-KO 5378 VS ALU.

Dane techniczne

Szerokość robocza w cm 47
Napęd na koła tak, bezstopniowy (VarioSpeed)
z zaczepem Tak
Ssanie automatyczne Tak
Obr./min 2800
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 6-krotna
Elektryczny rozrusznik nie
Rozłączanie napędu nie
Składana kierownica tak
Wskaźnik poziomu napełnienia tak
Ilość noży 1
Marka solo by AL-KO
Wys. koszenia min/max (mm) 30
obudowa Alu
pojemność kosza 75
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 86
Gwar. poziom hałasu w db(A) 96
Ilość cylindrów 1
Poziom hałasu w dB(A) 95
Średnica przednich kół w mm 200
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 2
Zbieranie tak
Pojemność w cm³ 163
Primer nie
Moc w kW 2.6
Koła z łożyskami kulkowymi tak
Kierownica z regulacją wysokoś tak
powierzchnia do mkw 1500
Linia Premium
Średnica tylnych kół w mm 280
Waga netto w kg 49.1
Waga brutto w kg 54.2
Wartość K w m/s² 2
Materiał skrzyni ładunkowej Materiał z plastikowym wzmocni
wyrzut boczny tak
Typ silnika 4-sowowy
moc urządzenia w kW 2.6
Wartość drgań w m/s² 6
Rodzaj napędu Spalinowy
Wariant obudowy kosiarki Classic
funkcjonować 4in1
Funkcja mulczowania tak
Instrukcje Download 0 (0.00P)
Download 1 (0.00P)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.