KOSIARKA 5235 SP-B SOLO BY AL-KO Solo by AL-KO

KOSIARKA 5235 SP-B SOLO BY AL-KO

Numer produktu: 127220

Dane techniczne

Funkcje 4in1
Materiał kosza Tworzywo sztuczne
Składana kierownica tak
Typ silnika 4-sowowy
Funkcja mulczowania tak
Silnik B&S Series 625EXi
Rozłączanie napędu nie
Marka solo by AL-KO
Primer nie
Zbieranie do kosza tak
Napęd na koła tak, 1 bieg
Rodzaj noża ostrzony diamentowo
Linia Classic
Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
Ssanie automatyczne Tak
Wyrzut boczny tak
Ilość cylindrów 1
Obudowa Stal
Koła z łożyskami kulkowymi tak
Silnik Spalinowy
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 7-krotna
Możliwość zam. zaczepu Tak
Linia Comfort
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Download 1 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.