KOSIARKA SOLO BY AL-KO 4236 P-A Solo by AL-KO

KOSIARKA SOLO BY AL-KO 4236 P-A

Numer produktu: 127331 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę

Dane techniczne

Średnica tylnych kół w mm 205 MM
Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
Obudowa Stal
Wyrzut boczny nie
Marka solo by AL-KO
Średnica przednich kół w mm 180 MM
Silnik Spalinowy
Funkcja mulczowania tak
Koła z łożyskami kulkowymi tak
Regulacja wysokości kierownicy tak
Gwar. poziom hałasu w db(A) 96
Waga brutto w kg 36.7 KG
Zbieranie do kosza tak
Materiał kosza Tworzywo sztuczne
Waga netto w kg 31.8 KG
Składana kierownica tak
Szerokość robocza w cm 42 CM
Funkcje 3in1
pojemność kosza 70 L
Instrukcje Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.