Mocne tam, gdzie inne podkaszarki osiągnęły już swoje granice

Kosa spalinowa jest idealna, jeśli chcesz nadać ogrodowi odpowiedni kształt. Przede wszystkim przy ścianach, płotach, drzewach, pochyłych powierzchniach i innych przeszkodach. Jest to idealna alternatywa dla kosiarki do cięcia wysokiej trawy i zarośli. Kosę można wyposażyć w żyłkę nylonową i za jej pomocą wycinać wysoką trawę lub w nóż tnący, który umożliwi cięcie zdrewniałych części roślin i bujnych zarośli. Urządzenia są wyposażone również w ergonomicznie wyprofilowany uchwyt ułatwiający pracę. Po zakończeniu pracy można w mgnieniu oka złożyć kosę (w zależności od modelu) dzięki czemu jest łatwa w transporcie i zajmuje mało miejsca podczas przechowywania.

Więcej informacji

19 znalezione produkty
numer art. 113611 Duża ilość
219 zł *
numer art. 127229 Duża ilość
1.199 zł *
numer art. 113785 Duża ilość
929 zł *
numer art. 127437 Duża ilość
369 zł *
numer art. 112752 Duża ilość
713 zł *
numer art. 127588 Duża ilość
2.779 zł *
numer art. 113692 Duża ilość
619 zł *
numer art. 112924 Duża ilość
409 zł *
numer art. 113787 Niedostępny
1.049 zł *
Twoje korzyści
AL-KO Motorsensen Vorteile | Egal was kommt

Nieważne co

Niezależnie od tego czy chodzi o wysoką trawę i zarośla, czy też o koszenie wzdłuż ścian, płotów i innych przeszkód. Wysoka jakość metalowych ostrzy noża i nasadka szpuli nici czyni je doskonałymi do wielu zadań.

AL-KO Motorsensen Vorteile | Ergonomischer Griff

Wszystko jest pod kontrolą

Dzięki elementom zintegrowanym w ergonomicznie wyprofilowanym uchwycie gwarantuje optymalną kontrolę urządzenia w każdej sytuacji.

AL-KO Motorsensen Vorteile | Teilbarer Schaft

W mgnieniu oka

Dzielony wał umożliwia błyskawiczny demontaż wykaszarki  w celu zaoszczędzenia miejsca podczas przechowywania lub wygodnego transportu w bagażniku.

AL-KO Motorsensen | Nützliche Tipps
Przydatne porady

Wykaszarki to klasyczne narzędzia do pielęgnacji krajobrazu. Silniki kos spalinowych AL-KO mają tak dużą moc, że korzystają z nich zarówno architekci krajobrazu, właściciele parków, jak i ambitni ogrodnicy.

I Swobodna praca: Wykaszarki spalinowe i akumulatorowe naprawdę umożliwiają swobodną pracę blisko krawędzi. Modele z metalowym ostrzem noża mogą bez wysiłku przecinać grube zarośla. Idealnie nadają się więc do przycinania trawy w trudno dostępnych miejscach. 

I Siła: W modelach benzynowych gama silników o wysokim momencie obrotowym sięga od 25 ccm do ogromnych 54 ccm. Wystarczająca moc do różnych obszarów zastosowań.

I Wytrzymałość: Duże zbiorniki na benzynę wystarczają na długą pracę.

I Ergonomia: Stawiamy na wykaszarki o dobrze wyważonej masie. Ponadto nasze systemy uchwytów i pasy nośne zapewniają pracę po której nie będziesz zmęczony.


AL-KO Motorsensen | Produktlinien

Linie produktów

Na każdą potrzebę: nasze wykaszarki są opcjonalnie dostępne z silnikiem benzynowym, akumulatorowym lub elektrycznym. Oznacza to, że możemy zaoferować Ci odpowiednie urządzenie zarówno do użytku hobbystycznego, jak i profesjonalnego.

Wszystkie nasze wykaszarki mają mocny napęd z różnymi opcjami wyposażenia. Oprócz zwykłych silników dwusuwowych mamy również model czterosuwowy do wykaszarek spalinowych dla użytkowników w sektorze komercyjnym.


Kosy spalinowe o dużej szerokości koszenia
Wykaszarka spalinowa AL-KO posiada szerokość cięcia aż 41 cm przy użyciu żyłki. Jeśli używasz wytrzymałego metalowego noża tnącego szerokość robocza wynosi 25 cm. Modele te są przeznaczone do użytku prywatnego w ogrodzie. Dzięki regulowanej kierownicy typu BIKE i podwójnemu pasowi należą do najpopularniejszych wykaszarek.

Benzynowe podkaszarki Comfort są idealne do średnich powierzchni
Te wykaszarki są idealne do średnich powierzchni. Użyj tego narzędzia ogrodniczego, aby przyciąć wysoką trawę za pomocą odpornej na zużycie żyłki nylonowej i dodatkowego noża, który poradzi sobie nawet z grubymi zaroślami. Idealna równowaga i wygodny pasek na ramię zapewniają niemęczącą pozycję pracy. Metalowa obudowa zapewnia szczególne bezpieczeństwo silnika i zbiornika paliwa.

Klasyczne silniki benzynowe oferują jakość w przystępnej cenie
Lekkie i poręczne wykaszarki spalinowe o wysokiej jakości konstrukcji oferują mocny 2-suwowy silnik oraz wygodną, regulowaną rękojeść pojedynczą lub uchwyt typu BIKE.


AL-KO Motorsensen | Multitool Funktionen
Funkcje multitoola

Cztery funkcje w jednym urządzeniu: wielofunkcyjna wykaszarka spalinowa BC 330 MT oferuje możliwość wykonywania różnych zadań za pomocą czterech różnych akcesoriów. Łączy w sobie kosę spalinową z żyłką lub nożem tnącym, pilarkę łańcuchową i nożyce do żywopłotu. Oznacza to, że multitool jest przygotowany do wszystkich zastosowań w ogrodzie. Dzięki podzielonemu wałowi multitool można szybko zdemontować, aby zaoszczędzić miejsce podczas przechowywania lub wygodnie przetransportować w bagażniku.

| Narzędzie wielofunkcyjne jako kosa z nylonową żyłką, nożem tnącym, pilarka łańcuchowa i nożyce do żywopłotu

| Mocna wykaszarka jako podstawowe urządzenie

| Dzielony wał dla łatwego transportu i oszczędności miejsca podczas przechowywania


Żyłka nylonowa: do przycinania wysokiej trawy

Nóż tnący: do koszenia wysokiej trawy i zarośli

Pilarka łańcuchowa: do przycinania wysoko położonych gałęzi

Nożyce do żywopłotu: do łatwego przycinania wysokich żywopłotów


Nasza rada: Dla wszystkich tych, którzy wolą pracować z narzędziami akumulatorowymi w ogrodzie, polecamy rodzinę produktów EnergyFlex, gdzie również znajdziesz bezprzewodowe narzędzia wielofunkcyjne.

Wydajne wykaszarki spalinowe - mocne akcesoria

Niezależnie od tego, czy chodzi o prywatny ogródek, czy też o profesjonalną pielęgnację posesji i krajobrazu - za pomocą wykaszarek spalinowych AL-KO i solo by AL-KO, a także odpowiednich akcesoriów użytkownik ma zawsze wszystko pod kontrolą.