Kosa Elektryczna Bc 1200 E

Numer produktu: 112924 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa

Najczęściej kupowane razem

numer art. 112924
419,00 zł
Ten produkt
69,00 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

488,00 zł *

… Elektryczna kosa ze składaną rurą prowadzącą , wykonana z aluminium i regulowanym uchwytem , Mocny silnik elektryczny o mocy 1200 W , Do każdego terenu , Kosa AL-KO BC 1200 E posiada dwa narzędzia tnące - metalowy nóż oraz podwójną nylonową żyłkę, dzięki czemu jest doskonale wyposażona do pracy w każdym warunkach . Wykonaną z bardzo wytrzymałego materiału – aluminium. Kosa posiada także regulowany uchwyt .

Dane techniczne

Żyłka tnąca w cm 35 CM
Silnik szczotkowy
Zapasowa szpula nie
Dzielony wał tak
Wartość drgań w m/s² 4.44
Linia Premium
Waga brutto w kg 6.78 KG
Długość cięcia w cm 23 CM
Regulacja gwintu Automatyka impulsowa
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 2
Wartość K w m/s² 1
Marka AL-KO
Średnica wału w mm 25 MM
Silnik Elektryczny
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 80
Waga netto w kg 4.1 KG
Gwar. poziom hałasu w db(A) 96
Poziom hałasu w dB(A) 94
Instrukcje Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.