KOSA SPALINOWA 151 B SOLO BY AL-KO

Numer produktu: 127616 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa

Dane techniczne

Żyłka tnąca w cm 41 CM
Marka solo by AL-KO
Pojemność zbiornika paliwa w l 0.7 L
Waga netto w kg 8.5 KG
Długość cięcia w cm 25 CM
Typ silnika 003
Moc w KM 2 PS
Przełącznik "Ready to start" tak
Primer tak
Dzielony wał brak
Ssanie automatyczne Tak
Średnica wału w mm 28 MM
Regulacja przepływu oleju tak
Pojemność w cm³ 50
System Easy Start nie
Moc w kW 1.9 KW
Linia Premium
Silnik Spalinowy
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Download 1 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.