KOSA SPALINOWA BC 223 L-S

Numer produktu: 113691 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa

Dane techniczne

Żyłka tnąca w cm 41 CM
Pojemność w cm³ 22
Linia Easy
Gwar. poziom hałasu w db(A) 112
System Easy Start nie
Typ silnika 2-suwowy
Obr./min 9500
Pojemność zbiornika paliwa w l 0.55 L
Ssanie automatyczne Nie
Waga brutto w kg 6.2 KG
Moc w kW 0.7 KW
Wartość K w m/s² 2
Marka AL-KO
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 2
Ilość cylindrów 1
Silnik Spalinowy
Primer tak
Zapasowa szpula nie
Elektryczny rozrusznik nie
Poziom hałasu w dB(A) 110
Dzielony wał tak
Przełącznik "Ready to start" nie
Średnica wału w mm 26 MM
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 102
Waga netto w kg 5.1 KG
Wartość drgań w m/s² 7.5
Moc w KM 1 PS
Instrukcje Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.