PODKASZARKA ŻYŁKOWA GTE 350 CLASSIC

Numer produktu: 112928 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki

Najczęściej kupowane razem

229,00 zł
Ten produkt
559,00 zł
Duża ilość
479,00 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

1.267,00 zł *

… Precyzja podkaszania w każdej pozycji. Teleskopowa, aluminiowa rura prowadząca z regulowanym uchwytem. Pałąk chroniący rośliny i koło umożliwiają dokładne podkaszanie także pod krzewami lub przy ścianach i murkach .

Dane techniczne

Szerokość robocza w cm 25 CM
Marka AL-KO
Wartość K w m/s² 2
Dzielony wał brak
Zapasowa szpula nie
Regulowana głowica tnąca nie
Linia Easy
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 85
Waga netto w kg 2.3 KG
Regulacja gwintu Automatyka impulsowa
Wartość drgań w m/s² 3.15
Rura teleskopowa tak
Silnik Elektryczny
Moc silnika w W 350 W
Poziom hałasu w dB(A) 94
Waga brutto w kg 3.08 KG
Gwar. poziom hałasu w db(A) 96
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 2
Instrukcje Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.