PODKASZARKA ŻYŁKOWA GTE 550 PREMIUM

Numer produktu: 112926 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
… Precyzja podkaszania w każdej pozycji. Teleskopowa, aluminiowa rura prowadząca z regulowanym uchwytem. Głowica z regulacją kąta nachylenia . Zasilanie 230V .

Dane techniczne

Szerokość robocza w cm 30 CM
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 2
Dzielony wał brak
Linia Comfort
Regulacja gwintu Automatyka impulsowa
Wartość K w m/s² 2
Rura teleskopowa tak
Regulowana głowica tnąca tak
Zapasowa szpula tak
Moc silnika w W 550 W
Poziom hałasu w dB(A) 94
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 83
Gwar. poziom hałasu w db(A) 96
Wartość drgań w m/s² 3.15
Marka AL-KO
Waga brutto w kg 3.94 KG
Waga netto w kg 3 KG
Silnik Elektryczny
Instrukcje Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.