TRAKTOR T15-93.9 HD-A BLACK EDITION

TRAKTOR T15-93.9 HD-A BLACK EDITION

Numer produktu: 119932

Dane techniczne

Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
Elektryczny rozrusznik tak
Marka AL-KO
Zbieranie do kosza tak
Rodzaj agregatu tnącego Standard
Rodzaj wyświetlacza Brak
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 6-krotna
Funkcje 2in1
Ssanie automatyczne Nie
Materiał kosza Materiał z plastikowym wzmocni
Sprzęgło nożowe elektromagnetyczne
Reflektory 004
Średnica tylnych kół w cal. 18X8.5-8.5
Przekładnia Hydrostat nożny T2
Wyrzut boczny nie
Elektryczne opróżnianie kosza nie
Primer nie
Funkcja mulczowania Opcjonalny
Ilość cylindrów 1
Typ silnika 4-sowowy
Silnik 024
Możliwość zam. zaczepu Tak
Rozłączanie napędu tak
Linia Easy

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.