TRAKTOR T18-111.9 HDS BLACK EDITION

TRAKTOR T18-111.9 HDS BLACK EDITION

Numer produktu: 119927

Dane techniczne

Linia Easy
Rodzaj wyświetlacza Brak
Funkcje 2in1
Ilość cylindrów 1
Zbieranie do kosza nie
Sprzęgło nożowe elektromagnetyczne
Rozłączanie napędu tak
Elektryczny rozrusznik tak
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 6-krotna
Wyrzut boczny tak
Rodzaj agregatu tnącego Standard
Średnica tylnych kół w cal. 18X8.5-8
Przekładnia Hydrostat nożny T2
Funkcja mulczowania tak
Primer nie
Typ silnika 4-sowowy
Silnik B&S Powerbuilt 4175
Ssanie automatyczne Nie
Marka AL-KO
Reflektory 004
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Download 1 (0.00 B)
Download 2 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.