WERTYKULATOR ELEK. 516 SOLO BY AL-KO

Numer produktu: 127374 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Elektryczny wertykulator Solo by AL-KO 516 niezawodnie usuwa mech z darni za pomocą 15 solidnych stalowych ostrzy o szerokości roboczej 36 cm , W rezultacie trawnik dostaje wystarczająco dużo powietrza . Wygodne opuszczanie mechanizmu noża , Płynna regulacja głębokości roboczej , Lekkie koła z łożyskami kulkowymi .

Dane techniczne

Materiał kosza Materiał
Liczba noży stalowych 15
Marka solo by AL-KO
Średnica tylnych kół w mm 200 MM
Moc silnika w W 1800 W
powierzchnia do mkw 1000 QM
Składana kierownica tak
Waga brutto w kg 31 KG
Średnica przednich kół w mm 200 MM
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 80
pojemność kosza 40 L
Wskaźn. poz. napełnienia kosza nie
Obudowa Stal
Wartość drgań w m/s² 3.5
Silnik Elektryczny
Koła z łożyskami kulkowymi tak
Poziom hałasu w dB(A) 77
Gwar. poziom hałasu w db(A) 79
Możliwa wentylacja nie
Szerokość robocza 36 CM
Regulacja wysokości kierownicy tak
Możliwość zam. zaczepu Tak
Waga netto w kg 29 KG
Linia Comfort

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.