Informujemy, że prace konserwacyjne będą prowadzone od 30 października, godz. 14:00 do 31 października, godz. 9:00. Niestety nie ma możliwości złożenia zamówienia w tym okresie.

HYDROFOR HWA 3600

Numer produktu: 113799 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Silnik elektryczny
  • Moc: 850 W
  • Maksymalna głębokość zasysania: 8 m
  • Maksymalna wysokość tłoczenia: 38 m
  • Maksymalna wydajność: 3 600 l / h
  • Ciśnienie zał. / wył.: 1,5 bar / 3,8 bar
  • Napęd pompy: 1-stopniowy
  • ⌀ wyjścia pompy: G 1”
  • Waga: 8,1 kg

Najczęściej kupowane razem

numer art. 113799
585,00 zł
Ten produkt
195,00 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

780,00 zł *

Automatyczna pompa powierzchniowa HWA 3600 EASY

Chcesz wygodnie czerpać wodę do nawadniania kwiatów, trawnika i ogrodu ze studni, stawu lub cysterny? Chcesz się ochłodzić pod prysznicem w ogrodzie? Czy chciałbyś pompować czystą wodę na duże odległości pod wysokim ciśnieniem? Dzięki naszym pompom jest to możliwe. Są idealnym pomocnikiem w gospodarstwie domowym i ogrodzie.

Niezawodne korzystanie z wody deszczowej lub ze studni jest łatwiejsze niż kiedykolwiek dzięki automatycznym pompom powierzchniowym AL-KO. Dzięki naszym pompom możesz niezawodnie dostarczać wodę do nawadniania ogrodu dzięki inteligentnej elektronice, trwałej mechanice pomp i stałemu ciśnieniu, a nawet używać wody w domu do spłukiwania toalety, mycia naczyń, brania prysznica lub kąpieli. Pompa AL-KO HWA 3600 EASY to nasz model, który zagwarantuje automatyczne zaopatrzenie w wodę gospodarstwo domowe.

 

Szczegóły techniczne automatycznej pompy powierzchniowej HWA 3600 EASY

Pompa wodna może być używana do różnych zadań dzięki wysokości tłoczenia do 38 m i wysokości maksymalnej głębokości zasysania wynoszącej aż 8 m. Niezależnie od tego, czy jest to zbiornik naziemny, beczka deszczowa czy głęboka studnia - szybko rozkładana pompa o przepływie do 3 600 l / h jest niezastąpionym pomocnikiem w ogrodzie i gospodarstwie domowym.

Wydajny system ssący pompy automatycznej AL-KO HWA 3600 EASY zapewnia szybki transport wody. Złącza węży odpowiadają standardowemu rozmiarowi 1 cala, dzięki czemu węże ogrodowe można bez problemu połączyć z pompą. W celu zapobiegnięcia uszkodzeniom spowodowanym przez duże zanieczyszczenia pompa posiada skutecznie wychwytujący, duży filtr, który jest łatwy do czyszczenia, dzięki czemu wydłuża się żywotność pompy. Pompa posiada również system FCS, który odpowiada 24 godziny / 7 dni w tygodniu za ochronę przed suchobiegiem.

Uwaga: Pompa nie nadaje się do wody pitnej, a jedynie do wody użytkowej poniżej 35°C. Nie nadaje się również do stosowania w słonej wodzie, wodzie z agresywnymi chemikaliami lub wodzie zawierającej piasek.

 

Sprzedaż automatycznej pompy powierzchniowej HWA 3600 EASY

Automatyczną pompę powierzchniową można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Marka AL-KO
Klucz filtra nie
⌀ wylotu pompy G 1" (33,3 mm)
Wyświetlacz ciśnienia brak
Średnica rury G 1" (33,3 mm)
Filtr tak
Linia Easy
Napęd pompy 1-stopniowy
Przełącznik ciśnienia elektronicznie
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.