Szanowni Państwo, w związku z przeprowadzaną inwentaryzacją informujemy, że wszystkie zamówienia, za które płatność wpłynie po 15 grudnia 2023 r., zostaną wysłane po 2 stycznia 2024 r.

WYORYWACZ DO ZIEMNIAKÓW DO MODELI MH 770, MH 1150

Numer produktu: 113976 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Pasuje do glebogryzarki MH 770 Comfort (113 971) i MH 1150 Premium (113 972)
  • Solidna konstrukcja wykonana z blachy stalowej
  • Idealny do zbioru ziemniaków

Wyorywacz do ziemniaków do modeli MH 770, MH 1150

Wyorywacz do ziemniaków idealnie nadaje się do zbiorów ziemniaków. Wykonany z wysokiej jakości lakierowanej stali.

 

Szczegóły techniczne wyorywacza do ziemniaków do modeli MH 770, MH 1150

Dzięki zastosowaniu trwałego materiału wyorywacz idealnie sprawdzi się w pracy z naszą glebogryzarką MH 770 Comfort lub MH 1150 Premium. Dzięki niemu będziesz mógł tworzyć w szybki i przyjemny sposób zbierać ziemniaki.

 

Sprzedaż wyorywacza do ziemniaków do modeli MH 770, MH 1150

Wyorywacz do ziemniaków do modeli MH 770, MH 1150 można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Instrukcje Download (8.56MB)
Deklaracje zgodności Download (110.06KB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.