DMUCHAWA AKKU LB 2060 18 V SET

Numer produktu: 113818 Mała ilość
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Bez kabli
  • Komfortowa praca dzięki niskiej wadze
  • Duża prędkość dmuchanego powietrza
  • Bezstopniowa kontrola przepływu powietrza
  • Czas pracy do 20 minut na każde ładowanie akumulatora
  • Zestaw zawiera: podkaszarka AL-KO 18 V (nr art. 113537), akumulator (nr art. 113559) oraz ładowarkę (nr art. 113560)

 

Dzięki naszej akumulatorowej dmuchawie do liści możesz z łatwością usuwać suche liście z równych powierzchni.

 

 

Akumulatorowa dmuchawa do liści AL-KO LB 2060

 

Dmuchawa do liści AL-KO LB 2060 z mocnym akumulatorem litowo-jonowym 20 V zapewnia bezprzewodową i przyjazną dla środowisko pracę w ogrodzie. Lekkie i poręczne urządzenie pozwala na łatwą pracę bez kłopotów z kablami zasilającymi, bez benzyny i tym samym bez spalin. Dmuchawę można łatwo zdemontować, co pozwala na łatwe przechowywanie.

 

Dane techniczne akumulatorowej dmuchawy do liści AL-KO LB 2060

 

Działa z prędkością powietrza do 200 km / h i prędkością obrotową biegu jałowego do 12500 / min. Regulacja odbywa się bezstopniowo, zapewnia to optymalny przepływ powietrza podczas pracy. Urządzenie cechuje się wysoka łatwość obsługi dzięki blokadzie dźwigni gazu. Przy wadze zaledwie 1,6 kg (z akumulatorem) praca jest bardzo komfortowa. 20 woltowy, w pełni naładowany akumulator pozwala na pracę do 20 minut.

 

Sprzedaż akumulatorowej dmuchawy do liści AL-KO LB 2060

 

Dmuchawę akumulatorową można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

Jeśli potrzebujesz urządzenia z mocniejszym akumulatorem, zalecamy akumulatorową dmuchawę do liści AL-KO LB 4060 z 40-woltowym akumulatorem.
Jedna bateria z rodziny AL-KO 18 V pasuje do wszystkich urządzeń z tej linii, pozwala to na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy.

...

Dane techniczne

Numer produktu 113818
EAN 4003718061147
Waga netto w kg 1.2 KG
Waga brutto w kg 1.5 KG
Czy można zaciągać liście? Nie
Szybkość przepływu powietrza 200 KMH
Pęcherzyki objętościowe powiet 200 MQH
Gwar. poziom hałasu w db(A) 88
Akcesoria do rur JA
Marka AL-KO
Linia Easy

Power supply

Silnik Akumulatorowy
Rodzina akumulatorów AL-KO 18 V
Czas ładowania 2,5 Ah w min 50 MIN
Maksymalny czas pracy 2,5 Ah w 20 MIN

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (911.64KB)
Download (1.09MB)
Download (2.53MB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.