ODKURZACZ 750 P SOLO BY AL-KO

Numer produktu: 127141 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • cm3 / kW / obr.min: 140 / 2,0 / 3 000
  • Szerokość robocza: 75 cm
  • Regulacja wysokości zbierania: Pojedyncze koło, 4 stopniowa
  • Obudowa turbiny: Stal
  • Pojemność kosza: 200 l
  • Zaciąganie liści: Tak
  • Rozdmuchiwanie liści: Nie
  • Waga: 36,1 kg

Najczęściej kupowane razem

3.725,00 zł
Ten produkt
1.034,00 zł
Mała ilość

Łączna cena wszystkich produktów

4.759,00 zł

Zawiera 23% podatek plus Koszt wysyłki

Odkurzacz do liści – 750 P

Odkurzacz do liści w łatwy i wygodny sposób pozwoli wysprzątać i uporządkować zaniedbany ogród. Dmuchawa do liści umożliwi zebranie nieczystości takich jak papierki i jesienne liście w jedne miejsce, aby następnie zapakować je do worka. Odkurzacze z pewnością pomogą usunąć także piasek z tarasów, ścieżek i podjazdów. Do wyboru mamy odkurzacze akumulatorowe i spalinowe, które są bardzo mobilne i można zabrać je praktycznie wszędzie.

 

Szczegóły techniczne 750 P

Dmuchawy i odkurzacze do liści przydadzą się wszystkim osobom, które lubią mieć zadbany ogród, działkę czy posesję. Jesienne porządki potrafią zajmować naprawdę sporo czasu, szczególnie, jeśli chodzi o oczyszczanie trawnika ze spadającym liści. Pozostawienie ich na zimę w ogrodzie może nieść za sobą negatywne skutki. Trawa może zacząć gnić pod pokrywą śnieżną, przez co doprowadzenie go do porządku jest nie tylko dużo bardziej pracochłonne i kosztowne, ale czasami wręcz niemożliwe.

Odkurzacz 750 P posiada szerokość roboczą wynoszącą 75 cm, natomiast pojemność kosza wynosi, aż 200 litrów, dzięki czemu nie trzeba robić często przerw na opróżnianie worka zbierającego. Odkurzacz posiada funkcję zaciągania liści, bez możliwości rozdmuchiwania. W celu wygodnej pracy odkurzacz ten posiada 4 stopniową regulację wysokości zbierania, a obudowa turbiny wykonana ze stali zapewnia długą żywotność urządzenia.

 

Sprzedaż odkurzacza do liści 750 P

Odkurzacze do liści można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 127141
EAN 4003718051445
Waga netto w kg 36.1 KG
Waga brutto w kg 42.26 KG
Czy można zaciągać liście? Tak
Gwar. poziom hałasu w db(A) 98
Marka solo® by AL-KO
Linia Premium

Power supply

Silnik Spalinowy
pojemność kosza 200 L
Materiał kosza Materiał

Engine

Ssanie automatyczne Nie
Pojemność w cm³ 140
Obr./min 3000
Moc w kW 2 KW
Moc w KM 2.72 PS
Primer tak
Ilość cylindrów 1

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (1.71MB)
Download (1.22MB)
Deklaracje zgodności Download (108.46KB)
numer art. 120154 Mała ilość
1.034,00 zł
Zawiera 23% podatek plus Koszt wysyłki

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.