Informujemy, że od 7 czerwca od godziny 23:30 do 10 czerwca do godziny 17:00 prowadzone będą prace konserwacyjne. Niestety w tym okresie nie będzie możliwości złożenie zamówienia oraz rejestracji nowego konta. Dziękujemy za zrozumienie!

ŁUPARKA DO DREWNA LSV 550/6

Numer produktu: 113788 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Moc: 3,0 kW / 230 V
  • Maks. siła nacisku: 6 t
  • Maks. dł. Rozłupywania: 10 - 55 cm
  • Średnica pnia: 5 - 30 cm
  • Waga: 98,2 kg

Łuparka do drewna – LSV 550/6

Dzięki pionowym łuparkom AL-KO nawet większe kłody można bez problemu rozłupać. Profesjonalne oburęczne sterowanie zapewnia bezpieczną pracę i precyzyjne rozłupywanie drewna. Wytrzymałe, wysokiej jakości materiały i komponenty zapewniają długą żywotność łuparki poziomej.

 

Szczegóły techniczne LSV 550/6

Łuparka AL-KO LSV 550/6 firmy AL-KO rozłupuje kawałki drewna o długości do 55 cm. Osiąga maksymalną siłę rozłupywania 6 ton. Dzięki solidnej konstrukcji i zastosowaniu wysokiej jakości materiałów waga łuparki AL-KO LSV 550/6 to 98,2 kg. Stojąca łuparka do drewna jest obsługiwana za pośrednictwem złącza 230 V i osiąga moc silnika 3,0 kW. Wysokiej jakości pompa hydrauliczna zapewnia stałą wydajność przy maksymalnym ciśnieniu. Dzięki stabilnym szerokim kołom łuparkę można łatwo transportować również na nierównym terenie. Duża podstawa łuparki zapewnia stabilną pozycję podczas pracy.

Pomimo bezpiecznej budowy i obsługi oburęcznej (związanego z tym zmniejszenia ryzyka), zalecamy noszenie obuwia ochronnego, okularów ochronnych i rękawic podczas obsługi łuparki. Podczas pracy upewnij się, że łuparka jest ustawiona na stabilnej, równej powierzchni.

 

Sprzedaż łuparki do drewna LSV 550/6

Łuparki do drewna można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Waga netto w kg 98.2 KG
Maks. dł. rozłupywania 550 MM
Maks. siła nacisku w tonach 6 TO
Długość kartonu w cm 57 CM
Gwar. poziom hałasu w db(A) 97
Marka AL-KO
Linia Easy
Instrukcje Download (9.79MB)
Deklaracje zgodności Download (90.9KB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.