Idealna ergonomia dla lepszego cięcia

Dzięki nożycom do żywopłotu firmy AL-KO praca przy żywopłocie jest znacznie łatwiejsza. Oferują elegancką i funkcjonalną ergonomię, która oszczędza siły i nerwy podczas pracy z nożycami do żywopłotu. Zintegrowana poziomnica pomoże Ci prosto i równo przyciąć żywopłot. Ponadto linka zabezpieczająca na elektrycznych nożycach do żywopłotu zapewnia maksymalne bezpieczeństwo pracy. Niezależnie od tego, czy jest to profesjonalne narzędzie spalinowe „solo® by AL-KO”, czy też z silnikiem elektrycznym: nożyce do żywopłotu naszej firmy to niezawodne narzędzie ogrodowe. Ostre, szlifowane diamentem noże bezpieczne zapewniają wyjątkowo dużą grubość cięcia, co w połączeniu ze zintegrowaną poziomicą zapewnia doskonałe wyniki cięcia. Ponieważ przycinanie żywopłotu jest często wykonywane nad głową, uchwyty naszych nożyc do żywopłotu zaprojektowaliśmy optymalnie: można je dowolnie regulować i w połączeniu z przemyślaną ergonomią urządzenia sprawiają, że praca jest łatwiejsza niż w przypadku konwencjonalnych nożyc do żywopłotu.

Filtr produktów

19 znalezione produkty
numer art. 112679 Duża ilość
382,00 zł
numer art. 113925 Mała ilość
519,00 zł
numer art. 113964 Duża ilość
829,00 zł
numer art. 112680 Duża ilość
434,00 zł
numer art. 113371 Niedostępny
309,00 zł
numer art. 127325 Niedostępny
1.034,00 zł
numer art. 127326 Duża ilość
1.137,00 zł
numer art. 113609 Duża ilość
603,00 zł
numer art. 113823 Duża ilość
1.199,00 zł
numer art. 113920 Duża ilość
359,00 zł
numer art. 113939 Duża ilość
669,00 zł
numer art. 127734 Mała ilość
930,00 zł
numer art. 113815 Niedostępny
809,00 zł
numer art. 127752 Duża ilość
1.655,00 zł
numer art. 113817 Niedostępny
475,00 zł
numer art. 113539 Niedostępny
499,00 zł
Zawiera 23% podatek plus Koszt wysyłki
Korzyści
AL-KO Heckenschere Vorteile | Diamantgeschliffenes Messer und Anschlagschutz

Idealne cięcie i zabezpieczenie przed uszkodzeniem

Trwałe, ostre, szlifowane diamentem noże zapewniają czyste precyzyjne cięcie. Listwa dolna chroni noże podczas cięcia wzdłuż płotów i pergoli. Osłona noży służy również jako uchwyt ścienny.

AL-KO Heckenschere Vorteile | Safety Kabel

Bezpieczne użytkowanie

System AL-KO Safety Kabel dostępny w większości modeli gwarantuje że przewód elektryczny nie zostanie uszkodzony podczas np. przycinania żywopłotu.

AL-KO Heckenschere Vorteile | Integrierte Wasserwaage

Równo i precyzyjnie

Zintegrowana poziomnica umożliwia proste i poziome cięcie żywopłotu. W ten sposób można uniknąć nierówności cięcia.

AL-KO Heckenscheren Vorteile | Schnittfunktionen

Elegancki w formie i funkcjonalności

Niezależnie od tego, czy chodzi o cięcie kształtów, czy cięcie proste - szlifowane diamentem i ostre ostrza nożyc do żywopłotu AL-KO zawsze gwarantują precyzyjne cięcie. Ergonomiczne elementy sterujące i zrównoważony rozkład ciężaru umożliwiają długą pracę nie męcząc dłoni i ramion, nawet przy wysokich żywopłotach. 

AL-KO Heckenscheren Vorteile | Entspanntes Arbeiten

Cicha praca

Ergonomiczna konstrukcja zapewnia przyjemne użytkowanie, podczas pracy z opcjonalnym adapterem łączącym się z baterią, urządzenie jest jeszcze lżejsze i poręczniejsze.

AL-KO Heckenscheren Vorteile | Beste Qualität

Najwyższa jakość

Wysokiej jakości obudowa z tworzywa sztucznego jest wyjątkowo stabilna i wytrzymała, co gwarantuje długą żywotność nożyc do żywopłotu. Ciężar został rozłożony w taki sposób, aby nożyce do żywopłotu zawsze idealnie leżały w dłoni.

AL-KO Heckenscheren Vorteile | 2 in 1 Gras- und Strauchschere

2 w 1

Nożyce AL-KO GS 7.2 LI są urządzeniem 2 w1. Zarówno do przycinania trawy przy krawędziach trawnika, a nożyce do krzewów mogą z łatwością kształtować mniejsze  krzewy iglaste i liściaste np. bukszpan.

AL-KO Heckenscheren | Produktlinien
Linie produktów

Oferujemy cztery serie modeli nożyc do żywopłotu i krzewów: od małych, uniwersalnych nożyc do cięcia precyzyjnego i klasycznych nożyc do żywopłotu, po profesjonalne narzędzia spalinowe do pielęgnacji krajobrazu. Nasze nożyce do żywopłotu mają jedną wspólną cechę: mocne silniki, ostre noże oraz maksymalne bezpieczeństwo i ergonomię.

Wydajne profesjonalne nożyce do żywopłotu Solo® by AL-KO:

spalinowe nożyce do żywopłotu

Dzięki tym spalinowym nożycom do żywopłotu wykonasz wszystkie prace w sposób szybki i precyzyjny. Wyjątkowo duża długości cięcia, i noże z hartowanej specjalnej stali gwarantują długą niemęczącą pracę..

Zalety:
I Uchwyt regulowany w 3 płaszczyznach
I Optymalne wyważenie
I Gumowane uchwyty
I Zintegrowana ochrona przed uderzeniem
I Doskonały System Antywibracyjny

elektryczne nożyce do żywopłotu

Te lekkie elektryczne nożyce do żywopłotu o długości cięcia 55 cm umożliwia długą i niemęczącą pracę dzięki przemyślanej, ergonomicznej rękojeści i gwarantują czyste cięcie dzięki laserowo wycinanym ostrzom i mocnemu silnikowi.


Akumulatorowe nożyce AL-KO:

Jeden akumulator o dużej mocy - wiele narzędzi ogrodniczych: Oprócz akumulatorowych nożyc do żywopłotu AL-KO, możesz używać tego samego akumulatora do obsługi dmuchawy do liści, piły łańcuchowej, kosiarki, podkaszarki do trawy i naszego narzędzia wielofunkcyjnego.

Elektryczne nożyce do żywopłotu:

Klasyczne elektryczne nożyce do żywopłotu są dostępne z trzema funkcjami wyposażenia: Basic, Safety i Flexible Cut. To, co je łączy, to niewielka waga, szlifowane diamentem, obracające się w przeciwnych kierunkach noże bezpieczne oraz dobre wyważenie.


AL-KO Heckenscheren | Gürtel für Akku-Heckenscheren

Przydatne porady

Dzięki nożycom do żywopłotu firmy AL-KO praca przy żywopłocie jest znacznie łatwiejsza. Nasze nożyce do żywopłotu oferują elegancką i funkcjonalną ergonomię, która oszczędza energię i czas podczas pracy. Zintegrowana poziomnica pomoże Ci prosto i równo przyciąć żywopłot. Dodatkowo AL-KO zapewnia maksymalne bezpieczeństwo pracy z linką zabezpieczającą w niektórych modelach. Osłona na przewodzie zapobiega przecięciu kabla elektrycznego.


Zalety naszych produktów
| diamentowo ostrzone noże
| wbudowana poziomica
| ochrona przewodu zasilającego
| Obudowa przekładni wykonana z aluminium

Komfort i bezpieczeństwo w pracy z naszymi urządzeniami

W zależności od modelu opracowaliśmy dla Ciebie różne unikalne funkcje bezpieczeństwa: Zapobiegliśmy przypadkowemu przecięciu kabla zasilającego za pomocą naszego wyjątkowego systemu  AL-KO. Urządzenia AL-KO wyposażone są również w dwustopniowy system zapobiegający samoczynnemu uruchomieniu noży. Uchwyty niektórych naszych nożyc do żywopłotu można regulować w różny sposób, co w połączeniu z przemyślaną ergonomią urządzenia sprawia, że ​​praca jest łatwiejsza niż w przypadku konwencjonalnych nożyc do żywopłotu. Wyposażenie zależy od modelu.

AL-KO Heckenscheren | Nützliche Tipps
Porady &Wskazówki

W ogrodzie żywopłoty są elementem często spotykanym. Służą jako ozdoba, biotop i osłona prywatności. Trudno sobie wyobrazić pejzaż miejski bez żywopłotów, zwłaszcza, że ​​różnorodność nie ma prawie żadnych ograniczeń. Decydując się na żywopłot, możesz wybierać między roślinami zimozielonymi lub liściastymi (iglaste lub liściaste), szybko lub wolno rosnącymi. Niektóre z nich są trujące, cierniste lub kłujące, inne imponują kwiatami i zapachami. Ich wspólną cechą jest jednak to, że regularne przycinanie żywopłotu jest koniecznością, aby uzyskać zdrowy, gęsty i piękny żywopłot. 

| Odpowiedni czas na cięcie

Starannie wybierz termin przycinania żywopłotu. Musisz przestrzegać przepisów prawnych oraz odpowiednich warunków dla roślin. Weź również pod uwagę okres lęgowy ptaków, bardzo często to właśnie żywopłoty są miejscem gdzie ptaki ukrywają swoje gniazda.  Idealne czasem na wykonanie przycinania są suche dni z łagodnymi temperaturami. Ciepło wysusza świeżo ścięte pędy, a mokre gałązki są bardziej podatne na zmiażdżenie  co utrudnia gojenie się cięć, podobnie jak mróz. Dlatego do przycinania żywopłotu najlepiej nadaje się wczesny poranek lub późne popołudnie w okresie wiosennym.

| Odpowiednie narzędzie do konkretnej pracy

Akumulatorowe nożyce do żywopłotu AL-KO HT 36 Li to właściwy wybór do bezemisyjnego, bezprzewodowego i cichego cięcia żywopłotu. Lekkie, poręczne nożyce do żywopłotu z rodziny AL-KO EnergyFlex z nożem o szlifie diamentowym zapewniają optymalny wzór cięcia, a dzięki pomysłowej ergonomii i gumowanej rękojeści umożliwiają przyjemną pracę. 

Elektryczne nożyce do żywopłotu AL-KO HT 600 Flexible Cut dzięki regulowanej, ergonomicznej rękojeści oraz unikalnemu zabezpieczeniu przewodu, który skutecznie zapobiega jego przecięciu, i zapewniają wygodę i bezpieczeństwo w każdej pozycji. Jeśli potrzebujesz większej wydajności to wybierz urządzenie spalinowe? Spalinowe nożyce do żywopłotu solo® by AL-KO 163-70 są idealne do dużych posesji bez stałego dostępu do prądu. Przekonują nożami wykonanymi z hartowanej stali specjalnej, zintegrowanym zabezpieczeniem przed zatrzymaniem i uderzeniem, a także systemem antywibracyjnym dla ergonomicznej pracy. 

| Odpowiednia odzież do pracy

Niektóre rodzaje żywopłotów, takie jak tuja, są trujące i mogą powodować reakcje alergiczne, jeśli wejdą w kontakt ze skórą. Ciernie, ostre gałęzie lub latające sadzonki również stanowią zagrożenie dla zdrowia. Dlatego podczas cięcia należy nosić odpowiednią odzież. Zalecamy noszenie mocnych butów, odzieży z długimi rękawami oraz okularów i rękawic ochronnych.

| Pomocne dodatki

Zgrabne, gęste żywopłoty to uczta dla oczu, które wymagają pewnych umiejętności i wprawy. Napięty sznurek pomoże Ci zachować wysokość, kierunek i kształt. Najpierw trochę odciąć i w razie potrzeby poprawić. Żywopłoty są zawsze cięte trapezowo, czyli szersze u dołu niż u góry. Dzięki temu dolne gałęzie są wystarczająco jasne, a żywopłot pozostaje ładny i krzaczasty na całej długości i wysokosci.

| Extra porada:

Gęste i wysokie żywopłoty chronią nie tylko przed irytującym spojrzeniem sąsiadów, ale także przed ewentualnymi intruzami. Statystyki pokazują, że domy z zaniedbanymi żywopłotami są bardziej narażone na kradzież. Dlatego należy sadzić żywopłoty w wystarczającej odległości od budynków, aby stworzyć jak największą otwartą przestrzeń. Wskazane jest również, aby przed podróżą np. na wakacje świeżo przyciąć żywopłot. Sugeruje to twoją obecność, a potencjalni intruzi są bardziej narażeni na oczy przechodniów lub sąsiadów.

Urządzenia marki AL-KO - klasa sama w sobie 

Nasze nożyce do żywopłotu imponują wysoką jakością materiałów. Noże szlifowane diamentem (w zależności od modelu) zapewniają idealne cięcie żywopłotu. Osłona przewodu i wbudowana poziomnica uzupełniają cały pakiet. Dzięki różnemu napędowi (benzyna, akumulator lub silnik elektryczny) nie ma prawie żadnych ograniczeń.

 

Podaruj sobie ogrodnictwo na najwyższym poziomie z nożycami do żywopłotu firmy AL-KO. W naszej szerokiej ofercie znajdziesz duży wybór różnych modeli - dokładnie pasujące urządzenie do wszystkich wymagań!


Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.