Okrzesywarka Mt Csa 4220 solo® by AL-KO 36 V

Numer produktu: 127439 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Końcówka sekatora do narzędzia wielofunkcyjnego Multitool MT 42
  • Wysokiej jakości prowadnica i łańcuch Oregon o średnicy 3/8 cala
  • Mocny bezszczotkowy silnik elektryczny 850 W
  • Dzięki akumulatorowemu zasilaniu z narzędzia wielofunkcyjnego MT 42 z rodziny solo® by solo® by AL-KO 36 V, urządzenie jest ciche, bezemisyjne i niezależne od sieci.

 

Końcówka CSA 4220 do narzędzia wielofunkcyjnego MT 42

 

Dzięki przystawce CSA 4220 narzędzie podstawowe MT 42 można łatwo przekształcić w precyzyjny sekator.
Wysokiej jakości prowadnica o długości 20 cm, w tym specjalny łańcuch marki o jakości Oregon, pozwala łatwo podcinać gałęzie na dużych wysokościach. Lekka konstrukcja z wysokiej jakości komponentów pozwala na bezproblemową, przyjazną dla ciała pracę - nawet ponad głową.
Dzięki akumulatorowi, który znajduje się w urządzeniu podstawowym, zapewniony jest duży promień działania z dużą swobodą ruchu, bez utrudniających kabli – jest to ważne, szczególnie podczas pracy ponad głową. Ponadto silnik elektryczny jest znacznie lżejszy niż w silnika benzynowy o podobnej mocy.

 

Dane techniczne solo przez AL-KO przystawki CSA 4220

 

Wyposażony w mocną prowadnicę w klasie premium z wytrzymałym, łatwym w utrzymaniu 3/8-calowym łańcuchem Oregon. Przy pomocy urządzenia można przecinać gałęzie o średnicy do 28 mm. Automatyczne smarowanie łańcucha oszczędza czas - wystarczy napełnić zbiornik oleju o pojemności 120 ml.
Nowoczesny bezszczotkowy silnik elektryczny jest zasilany przy pomocy akumulatora solo® by solo® by AL-KO 36 V z urządzenia podstawowego. Jedno ładowanie baterii solo® by solo® by AL-KO 36 V MT 42 umożliwia pracę pod obciążeniem do 100 minut. Pusta bateria ładowana jest przy pomocy poręcznej ładowarki w około 2,5 godziny.
Dodatkowo dostępne jest przedłużacz (nr 127476), który pozwala pracować jeszcze wyżej i wygodniej.

 

Sprzedaż końcówki sekatora CSA 4220 (do narzędzia uniwersalnego Multitool)

 

Końcówkę sekatora CSA 4220 można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

 

Uwaga: by móc używać urządzenia należy zaopatrzyć się w narzędzie wielofunkcyjne MultiTool MT 42

 

...

Dane techniczne

Numer produktu 127439
EAN 4003718057997
Waga netto w kg 2.1 KG
Napięcie łańcucha bez narzędzi
Rodzaj dłuta Pół dłuto
Gwar. poziom hałasu w db(A) 96
Łańcuch piły 3/8"
Łańcuch 3/8 "specjalne
Marka solo® by AL-KO
Linia Premium

Power supply

Silnik Akumulatorowy
Rodzina akumulatorów AL-KO Power 36V
Kompatybilne baterie 127390

Cutting System

Maksymalna prędkość łańcuc 14
Długość prowadnicy w cm 20 CM

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (4MB)
numer art. 127476 Duża ilość
149,00 zł
Zawiera 23% podatek plus Koszt wysyłki

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.