PILARKA 6646 SOLO BY AL-KO JEDNOSTKA GŁ.

Numer produktu: 127523 Mała ilość
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Jednostka główna, łańcuch i prowadnica sprzedawane osobno
  • Pojemność skokowa / moc: 46,5 cm3 / 2,0 kW / 2,7 KM
  • Funkcje: system antywibracyjny, easy start, primer, boczny naciąg łańcucha, regulacja przepływu oleju
  • Długość prowadnicy: 38 cm / 15”
  • Łańcuch piły: 325”, pół dłuto
  • Prędkość przesuwu łańcucha: 25 m/s
  • Smarowanie łańcucha: automatyczne
  • Hamulec łańcucha: tak
  • Waga: 5,75 kg (bez łańcucha i prowadnicy)

Pilarka spalinowa solo® by AL-KO 6646

Twoja kompaktowa pilarka łatwa w konserwacji.

Spalinowa pilarka 6646 solo® by AL-KO jest idealnym wszechstronnym narzędziem do okrzesywania drzew, ścinania drzew lub cięcia drewna opałowego.

Mocny, łatwy do uruchomienia silnik benzynowy zapewnia wystarczającą moc do wydajnej pracy z lekkim, poręcznym urządzeniem.

Doskonały stosunek mocy do masy, łatwość konserwacji i zintegrowany system łatwego startu sprawiają, że ta pilarka jest niedrogą, wszechstronną piłą.

Uwaga: łańcuch i prowadnica sprzedawane osobno

Szczegóły techniczne pilarki spalinowej solo® by AL-KO 6646

Długa prowadnica o rozmiarze 38 cm umożliwia szybką i wydajną pracę przy dobrej zwrotności i łatwości obsługi. Łańcuch 325 cala można szybko dostosować do żądanego naprężenia łańcucha z boku dzięki bocznemu mechanizmowi naciągania łańcucha. Korek wlewu paliwa można otworzyć bez użycia narzędzi - aby skrócić przerwy na tankowanie.

Silnik benzynowy 2,0 kW / 46,5 cm³ jest bardzo łatwy do uruchomienia dzięki systemowi easy start i dostarcza dużo mocy. Dzięki dodatkowemu systemowi antywibracyjnemu i ergonomicznie zoptymalizowanym rękojeściom siła napędowa przenoszona jest na prowadnicę i łańcuch z niewielkimi wibracjami - co ułatwia osiągnięcie precyzyjnego rezultatu cięcia i jednocześnie chroni nadgarstki . Podgrzewanie powietrza zapewnia szybki start zimą. Dodatkowym atutem jest regulacja przepływu oleju i automatyczne smarowanie łańcucha.

 

Sprzedaż pilarki spalinowej solo® by AL-KO 6646

Pilarkę spalinową można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 127523
EAN 4003718059854
Waga netto w kg 5.6 KG
Waga brutto w kg 8.5 KG
Objętość oleju do łańcuchów (m 300 ML
Napięcie łańcucha z narzędziami
Gwar. poziom hałasu w db(A) 115
Linia Premium
Marka solo® by AL-KO

Power supply

Silnik Spalinowy

Cutting System

Maksymalna prędkość łańcuc 25
Jednostki z alt. przędzą tnącą 127520

Engine

Pojemność zbiornika paliwa w l 0.51 L
Elektryczny rozrusznik nie
Pojemność w cm³ 46.5
Obr./min 13000
Moc w kW 2 KW
Moc w KM 2.7 PS
Primer tak
Ilość cylindrów 1

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (11.19MB)
Deklaracje zgodności Download (106.35KB)
numer art. 127203 Duża ilość
183,27 zł
numer art. 127520 Mała ilość
1.599,00 zł
numer art. 127199 Niedostępny
33,97 zł
Zawiera 23% podatek plus Koszt wysyłki

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.