PILARKA SPALINOWA 6240 SOLO BY AL-KO

Numer produktu: 127392 Mała ilość
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Silnik spalinowy
  • Pojemność skokowa / moc: 40,1 cm3 / 1,5 kW / 2,0 KM
  • Funkcje: system antywibracyjny, easy start, primer, boczny naciąg łańcucha, regulacja przepływu oleju
  • Długość prowadnicy: 40 cm / 16”
  • Łańcuch piły: 3/8” spec., pół dłuto
  • Prędkość przesuwu łańcucha: 21 m/s
  • Smarowanie łańcucha: automatyczne
  • Hamulec łańcucha: tak
  • Waga: 4,6 kg

Pilarka spalinowa solo® by AL-KO 6240

Twoja kompaktowa pilarka łatwa w konserwacji.

Spalinowa pilarka spalinowa 6240 solo® by AL-KO jest idealnym wszechstronnym narzędziem do okrzesywania drzew, ścinania drzew lub cięcia drewna opałowego.

Mocny, łatwy do uruchomienia silnik benzynowy zapewnia wystarczającą moc do wydajnej pracy z lekkim, poręcznym urządzeniem.

Doskonały stosunek mocy do masy, łatwość konserwacji i zintegrowany system łatwego startu sprawiają, że ta pilarka jest niedrogą, wszechstronną piłą.

 

Szczegóły techniczne pilarki spalinowej solo® by AL-KO 6240

Długa prowadnica o rozmiarze 40 cm umożliwia szybką i wydajną pracę przy dobrej zwrotności i łatwości obsługi. Łańcuch 3/8 cala można szybko dostosować do żądanego naprężenia łańcucha z boku dzięki bocznemu mechanizmowi naciągania łańcucha. Korek wlewu paliwa można otworzyć bez użycia narzędzi - aby skrócić przerwy na tankowanie.

Silnik benzynowy 1,5 kW / 40,1 cm³ jest bardzo łatwy do uruchomienia dzięki systemowi easy start i dostarcza dużo mocy. Dzięki dodatkowemu systemowi antywibracyjnemu i ergonomicznie zoptymalizowanym rękojeściom siła napędowa przenoszona jest na prowadnicę i łańcuch z niewielkimi wibracjami - co ułatwia osiągnięcie precyzyjnego rezultatu cięcia i jednocześnie chroni nadgarstki . Podgrzewanie powietrza zapewnia szybki start zimą. Dodatkowym atutem jest regulacja przepływu oleju i automatyczne smarowanie łańcucha.

 

Sprzedaż pilarki spalinowej solo® by AL-KO 6240

Pilarkę spalinową można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Silnik Spalinowy
Pojemność w cm³ 40.1
Moc w kW 1.5 KW
Obr./min 11000
Waga netto w kg 4.6 KG
Ilość cylindrów 1
Waga brutto w kg 7.6 KG
Szerokość produktu w cm 25 CM
Długość produktu w cm 76.5 CM
Wysokość produktu w cm 28 CM
Pojemność zbiornika paliwa w l 0.4 L
Maksymalna prędkość łańcuc 21
Objętość oleju do łańcuchów (m 0.21 ML
Napięcie łańcucha z narzędziami
Primer tak
Jednostki z alt. przędzą tnącą 127489, 127545
Rodzaj dłuta Pół dłuto
Długość kartonu w cm 42.5 CM
Gwar. poziom hałasu w db(A) 113
Ssanie automatyczne Tak
Moc w KM 2 PS
Łańcuch piły 3/8"
Długość prowadnicy w cm 40 CM
Łańcuch 3/8 "specjalne
Marka solo® by AL-KO
Linia Easy
Instrukcje Download (17.33MB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.