Informujemy, że zamówienia złożone po 15.12.2022 roku będą realizowane od 02.01.2023 r. Dziękujmy za zrozumienie i Życzymy Wszystkiego Najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku 2023

PILARKA SPALINOWA AL-KO BKS 4040

Numer produktu: 113186
NoStockAndUnderStockNotAloowed,OxSaleableIsNotOne,0,PriceEqualOrSmallerZero Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
AL-KO BKS 4040 Lekka i ergonomiczna pilarka , łatwe ustawienia dzięki załączonym narzędziom - komplet do cięcia z oryginalną prowadnicą Oregon i łańcuchem mocuje się szybko , system łatwego uruchamiania upraszcza rozruch , automatyczne smarowanie łańcucha , podwójny hamulec , system antywibracyjny , amortyzowany uchwyt , boczny system napinania łańcucha (z użyciem narzędzi).

Dane techniczne

Marka AL-KO
Moc w kW 1.5 KW
Typ silnika 2-suwowy
Pojemność w cm³ 40.1
Obr./min 11000
Ilość cylindrów 1
Ssanie automatyczne Tak
Linia Comfort
Łańcuch 3/8 "specjalne
Łańcuch piły 3/8"
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 99
Wartość drgań w m/s² 8.5
Filtr powietrza wymienialny Tak
Napięcie łańcucha z narzędziami
Objętość oleju do łańcuchów (m 210 ML
Waga netto w kg 5.3 KG
Wartość K w m/s² 1.5
Maksymalna prędkość łańcuc 21
Poziom hałasu w dB(A) 110
Smarowanie łańcucha automatyczne
Gwar. poziom hałasu w db(A) 113
Beznarzędziowy napinacz łańcuc Nie
Silnik Spalinowy
Hamulec łańcucha tak
Długość prowadnicy w cm 40 CM
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 3
Instrukcje Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.