PILARKA SPALINOWA AL-KO BKS 4040

Numer produktu: 113186
OxSaleableIsNotOne: 0 Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
AL-KO BKS 4040 Lekka i ergonomiczna pilarka , łatwe ustawienia dzięki załączonym narzędziom - komplet do cięcia z oryginalną prowadnicą Oregon i łańcuchem mocuje się szybko , system łatwego uruchamiania upraszcza rozruch , automatyczne smarowanie łańcucha , podwójny hamulec , system antywibracyjny , amortyzowany uchwyt , boczny system napinania łańcucha (z użyciem narzędzi).
...

Dane techniczne

Numer produktu 113186
EAN 4003718049206
Waga netto w kg 5.3 KG
Wysokość produktu w cm 28 CM
Waga brutto w kg 7.44 KG
Szerokość produktu w cm 25 CM
Długość produktu w cm 76.5 CM
Objętość oleju do łańcuchów (m 210 ML
Napięcie łańcucha z narzędziami
Rodzaj dłuta Pół dłuto
Gwar. poziom hałasu w db(A) 113
Łańcuch piły 3/8"
Łańcuch 3/8 "specjalne
Marka AL-KO
Linia Comfort

Power supply

Silnik Spalinowy

Cutting System

Maksymalna prędkość łańcuc 21
Długość prowadnicy w cm 40 CM

Engine

Ssanie automatyczne Tak
Pojemność zbiornika paliwa w l 0.39 L
Pojemność w cm³ 40.1
Obr./min 11000
Moc w kW 1.5 KW
Moc w KM 2 PS
Primer tak
Ilość cylindrów 1

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (10.4MB)
Zawiera 23% podatek plus Koszt wysyłki

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.