PILARKA SPALINOWA AL-KO BKS 4040

Numer produktu: 113186
AL-KO BKS 4040 Lekka i ergonomiczna pilarka , łatwe ustawienia dzięki załączonym narzędziom - komplet do cięcia z oryginalną prowadnicą Oregon i łańcuchem mocuje się szybko , system łatwego uruchamiania upraszcza rozruch , automatyczne smarowanie łańcucha , podwójny hamulec , system antywibracyjny , amortyzowany uchwyt , boczny system napinania łańcucha (z użyciem narzędzi).

Dane techniczne

Łańcuch 3/8 "specjalne
Silnik Spalinowy
Obr./min 11000
Filtr powietrza wymienialny Tak
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 3
Linia Comfort
Gwar. poziom hałasu w db(A) 113
Ilość cylindrów 1
Marka AL-KO
Wartość drgań w m/s² 8.5
Primer tak
Typ silnika 2-suwowy
Pojemność zbiornika paliwa w l 0.39
Łańcuch piły 3/8"
Poziom hałasu w dB(A) 110
Moc w kW 1.5
Wartość K w m/s² 1
Napięcie łańcucha z narzędziami
Objętość oleju do łańcuchów (m 210
Moc w KM 2
Smarowanie łańcucha automatyczne
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 99
Pojemność w cm³ 40
Długość prowadnicy w cm 40
Beznarzędziowy napinacz łańcuc Nie
Ssanie automatyczne Tak
Hamulec łańcucha tak
Maksymalna prędkość łańcuc 21
Instrukcje Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.