PILARKA SPALINOWA BKS 2625 TSB AL-KO

Numer produktu: 113474
NoStockAndUnderStockNotAloowed,OxSaleableIsNotOne,0,PriceEqualOrSmallerZero Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Te piły łańcuchowe zostały skonstruowane specjalnie do prac na drzewach. Stosować je mogą wyłącznie użytkownicy przeszkoleni w zakresie pielęgnacji drzew. Ich kompaktowa, lekka i ergonomiczn
  • optymalny balans
  • automatyczne i regulowane smarowanie łańcucha a
Specjalne ostrze daje większe bezpieczeństwo na drzewie .

Dane techniczne

Hamulec łańcucha tak
Silnik Spalinowy
Wartość drgań w m/s² 5.8
Poziom hałasu w dB(A) 106
Filtr powietrza wymienialny Tak
Beznarzędziowy napinacz łańcuc Nie
Objętość oleju do łańcuchów (m 140
Gwar. poziom hałasu w db(A) 110
Wartość K w m/s² 1
Smarowanie łańcucha automatyczne
Długość prowadnicy w cm 25
Łańcuch piły 1/4"
Napięcie łańcucha z narzędziami
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 87
Maksymalna prędkość łańcuc 21
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 3
Marka AL-KO
Linia Premium
Moc w kW 0.9
Moc w KM 1
Pojemność w cm³ 25
Typ silnika 2-suwowy
Obr./min 11000
Ilość cylindrów 1
Ssanie automatyczne Tak
Instrukcje Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.