PILARKA SPALINOWA BKS 2625 TSB AL-KO

Numer produktu: 113474
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Te piły łańcuchowe zostały skonstruowane specjalnie do prac na drzewach. Stosować je mogą wyłącznie użytkownicy przeszkoleni w zakresie pielęgnacji drzew. Ich kompaktowa, lekka i ergonomiczn
  • optymalny balans
  • automatyczne i regulowane smarowanie łańcucha a
Specjalne ostrze daje większe bezpieczeństwo na drzewie .

Dane techniczne

Ilość cylindrów 1
Pojemność w cm³ 25
Maksymalna prędkość łańcuc 21
Beznarzędziowy napinacz łańcuc Nie
Obr./min 11000
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 87
Objętość oleju do łańcuchów (m 140
Moc w kW 0.9
Długość prowadnicy w cm 25
Typ silnika 2-suwowy
Pojemność zbiornika paliwa w l 0.2
Gwar. poziom hałasu w db(A) 110
Ssanie automatyczne Tak
Primer tak
Napięcie łańcucha z narzędziami
Poziom hałasu w dB(A) 106
Łańcuch piły 1/4"
Wartość drgań w m/s² 5.8
Wartość K w m/s² 1
Moc w KM 1
Marka AL-KO
Hamulec łańcucha tak
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 3
Filtr powietrza wymienialny Tak
Linia Premium
Silnik Spalinowy
Smarowanie łańcucha automatyczne
Instrukcje Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.