Rozdrabniaj odpady ogrodowe szybko i bez wysiłku

Twój ogród również chce pozostać w formie. W rezultacie musisz regularnie przycinać żywopłoty, krzewy i drzewa za pomocą nożyc do żywopłotu i pił łańcuchowych. Ale gdzie składujesz wszystkie przycięte gałęzie? Dzięki unikalnej technologii cięcia i rozdrabniania nasze Rozdrabniacze idealnie nadają się do rozdrabniania gałęzi, patyków, gałązek oraz zieleni. Przywiązujemy dużą wagę do Twojego bezpieczeństwa: na przykład, gdy tylko wyjmiesz pojemnik na odpady AL-KO Easy Crush, urządzenie wyłączy się automatycznie. Dzięki solidnej konstrukcji AL-KO praca jest wykonywana szybko, a Ty masz mnóstwo czasu, aby cieszyć się ogrodem.

Dowiedz się więcej >

Filtr produktów6 znalezione produkty
numer art. 113871 Niedostępny
699,00 zł
numer art. 113872 Niedostępny
1.099,00 zł
numer art. 113873 Niedostępny
1.299,00 zł
numer art. 119684 Mała ilość
3.799,00 zł
numer art. 119685 Mała ilość
3.999,00 zł
Zawiera 23% podatek plus Koszt wysyłki
Twoje korzyści
Häcksler | AL-KO Häcksler mit extra großem Trichter

Całkowicie z roli

Dzięki wlotowi walca w bardzo dużym zbiorniku, rozdrobiony materiał można dodawać wygodnie i bez wysiłku. Zintegrowany uchwyt ułatwia transport.

Häcksler | AL-KO Häcksler mit großer Fangbox

Dobry uchwyt

Duży, zintegrowany pojemnik Easy Crush jest nie tylko wyjątkowo stabilny ale również idealny do rozdrobnionego materiału. Zintegrowany styk zamykający gwarantuje również maksymalne bezpieczeństwo.

Häcksler | AL-KO Sicherer Stand des Häckslers

Bezpieczna podstawa

Szerokie podwozie i duże, antypoślizgowe koła XL zapewniają bezpieczną pozycję i dobrą obsługę podczas cięcia.

Häcksler | AL-KO Häcksler mit Präzisionsschneidwerk

Precyzyjna jednostka tnąca

Mocny mechanizm tnący z dodatkowym nożem do wstępnego rozdrabniania zapewnia szybsze cięcie, lepsze samoczynne podawanie i efektywną pracę.

Häcksler | AL-KO Häcksler mit separater Astzuführung

Oddzielny kanał gałęzi

Oprócz dużego głównego zbiornik na produkty miękkie, innowacyjna technologia cięcia obejmuje dodatkowy, oddzielny podajnik gałęzi do max. 45 mm.

Häcksler | AL-KO Tipps und Tricks beim Häckseln von Strauch- und Baumschnitt

Przydatne wskazówki i triki

Dla wielu ogrodników rozdrabniacz jest standardowym narzędziem: zapewnia, że gałęzie i sadzonki żywopłotu / zielone sadzonki łatwo stają się przydatnym kompostem, który można użyć w ogrodzie. Utylizacja zewnętrzna nie jest wymagana.

Nóż czy walec?

W zależności od wymagań lepszy jest nóż lub walec tnący. Podczas, gdy rozdrabniacz nożowy jest idealny do zdrewniałych i liściastych odpadów ogrodowych, a jego posiekany materiał jest idealny, na przykład do przykrycia grządek, rozdrabniacz walcowy jest lepszy w celu wykorzystania rozdrobnionych roślin w kompoście.

Bezpieczna podstawa
W zależności od ciętego materiału podczas siekania działają duże siły. Oznacza to, że przed rozpoczęciem upewnij się, że siekacz stoi naprawdę stabilnie.

Co można, a czego nie można posiekać?
Rozdrabniacz idealnie nadaję się do rozdrabniania gałęzi drzew, żywopłotów, długich łodyg, twardych lub już wysuszonych łodyg kwiatów, krzewów i sadzonek drzew. Idealnie byłoby, gdyby gałęzie zostały rozdrobnione krótko po ścięciu, aby uzyskać optymalne rezultaty.

Włóż prawidłowo posiekany materiał
Materiał należy podawać tylko wtedy, gdy urządzenie jest już włączone. Miękki posiekany materiał należy zawsze naprzemienne z gałęziami, aby nóż się nie zapchał. Należy wsuwać tylko tyle materiały, aby lej podający się nie zapychał. Siekaj grube gałęzie, w przeciwnym razie silnik zostanie przeciążony.

Uważaj podczas siekania
Uważaj podczas siekania. Rolki i noże mogą być niebezpieczne. Zalecamy noszenie okularów ochronnych, ponieważ części mogą latać dookoła podczas rąbania gałęzi. Odzież musi być funkcjonalna i nie może przeszkadzać - długie włosy najlepiej zabezpieczyć siatką na włosy.

Nóż
Ostrze siekacza noża powinno oczywiście być zawsze ostre, aby zapewnić optymalną pracę. Regularnie sprawdzaj noże i wymieniaj je w razie potrzeby. Ostrza zamienne można również znaleźć w sklepie internetowym AL-KO.

Po siekaniu

Maszynę należy wyczyścić i umieścić w suchym miejscu. Nie czyść niszczarki pod bieżącą wodą lub pod wysokim ciśnieniem. Nie używaj środków czyszczących ani rozpuszczalników. Użyj miękkiej szczotki lub szmatki.

drewno

Informacje na temat rozdrabniaczy AL-KO

Gdy zbliża się wiosenne lub letnie przycinanie drzew, żywopłotów i krzewów, oznacza to dużo pracy w naszym ogrodzie. Nasze niszczarki robią to za Ciebie. Ponieważ pomagają w łatwy rozdrabnianiu gałęzi i innych odpadów ogrodowych. Oprócz wysokiej wydajności, rozdrabniacze ogrodowe AL-KO imponują wysokim poziomem przyjazności dla użytkownika i wysokimi standardami bezpieczeństwa. Kup teraz online!

 Rozdrabniacz solo® by AL-KO TCS Duotec:
| Innowacyjny zespół tnący z nachylonymi nożami
| Oddzielne doprowadzenie gałęzi do rozdrabniacza o średnicy do Ø 40 mm
| Koła XXL z łożyskami kulkowymi ułatwiające transport
| Duży kosz i ulepszone podawanie gałęzi
| Szerokie podwozie zapewniające bezpiecznie ustawianie rozdrabniacza
Rozdrabniacz AL-KO Easy Crush:

|
Wielokrotny zwycięzca testów
| Wysoka przepustowość materiału dzięki mocy 2800 watów
| Stabilna obudowa z kołami XL dla bezpiecznego transportu
|
W zestawie uzupełniacz do wpychania posiekanego materiału

Rozdrabniaj odpady zielone, kompostuj efektywniej z rozdrabniaczami AL-KO

Wszystkie nasze rozdrabniacze charakteryzują się prostą, wygodną i jednocześnie bezpieczną obsługą. Cechy jakościowe: stabilne wykonanie zapewniające bezpieczną postawę, mocne silniki elektryczne 230 V i wysokie napięcie. Ponadto używamy precyzyjnych noży, szerokiego podwozia zapewniającego mobilność i stabilność, a także antypoślizgowe koła XL dla łatwego pokonywania przeszkód nawet na nierównym i pochyłym terenie.


Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.