ELEKTRYCZNE OPRÓŻNIANIA KOSZA

Numer produktu: 119602 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Wysoka jakość materiałów
  • Pasuje do traktorów ogrodowych Premium solo® by AL-KO
  • Wygodne opróżnianie kosza

Elektryczne opróżnianie kosza

Elektryczne opróżnianie kosza jest niezwykle wygodnym akcesorium, które możesz wykorzystać przy wszystkich traktorach ogrodowych Premium solo® by AL-KO.

 

Szczegóły techniczne elektrycznego opróżniania kosza

Jeśli posiadasz traktor ogrodowy Premium solo® by AL-KO, który nie zawiera w standardzie elektrycznego opróżniania kosza, to możesz go doposażyć w łatwy sposób montując elektryczne opróżnianie kosza dzięki czemu będziesz mógł w łatwy i wygodny sposób opróżnić kosz z trawą.

 

Sprzedaż elektrycznego opróżniania kosza

Elektryczne opróżnianie kosza można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 119602
EAN 4003718352948
Linia PREMIUM pro
Marka solo® by AL-KO

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.