Extension Cable Power Supply Robo Geniii

Numer produktu: 127676 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Długość: 5 metrów
  • Jako przedłużenie między stacją ładującą, a przyłączem zasilania
  • Zwiększony zasięg dla bardziej oddalonych miejsc
  • Do robotów koszących Robolinho®

Kabel niskiego napięcia

Pazury do kół zapewniają lepszą trakcję na trudniejszym terenie oraz pochyłościach. W zestawie są zawarte również śruby montażowe.

 

Szczegóły techniczne kabla niskiego napięcia

Przedłuż istniejący kabel niskiego napięcia między stacją bazową a gniazdkiem, aby dotrzeć do bardziej oddalonych miejsc.

Pasuje do Robolinho®:

·         300 E

·         450 W

·         500 E

·         500 W

·         700 W

·         1150 W

·         1200 W

·         2000 W

 

Sprzedaż kabla niskiego napięcia

Kabel niskiego napięcia można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.