KOSZ DO KOSIARKI 38.1 HM COMFORT

Numer produktu: 113868 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Pojemność kosza: 50 litrów
  • Pasuje do: Razor Cut 38.1 HM Comfort (113 865)
  • With practical metal hook for easy hanging and unhooking on the hand mower

Najczęściej kupowane razem

99,00 zł
Ten produkt
399,00 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

498,00 zł

Zawiera 23% podatek plus Koszt wysyłki

Kosz do kosiarki bębnowej RAZOR CUT 38.1 HM COMFORT

Posiadasz kosiarkę bębnową RAZOR CUT 38.1 HM COMFORT? Nie chcesz mieć ściętej trawy na trawniku? Wyposaż się w kosz do kosiarki bębnowej RAZOR CUT 38.1 HM COMFORT.

 

Szczegóły techniczne kosza do kosiarki bębnowej RAZOR CUT 38.1 HM COMFORT

Solidny kosz na trawę wykonany z tkaniny z metalową ramą. Z praktycznym metalowym hakiem do łatwego mocowania i odłączania od kosiarki bębnowej. Bardzo lekki (1 kg) przy dużej pojemności wynoszącej, aż 50 litrów.

 

Sprzedaż kosza do kosiarki bębnowej RAZOR CUT 38.1 HM COMFORT

Kosz do kosiarki bębnowej RAZOR CUT 38.1 HM COMFORT można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 113868
EAN 4003718061857
Waga netto w kg 1.1 KG
Wysokość produktu w cm 40 CM
Waga brutto w kg 1.6 KG
Długość produktu w cm 36 CM
Szerokość produktu w cm 50 CM
Linia Comfort
Marka AL-KO

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (1.48MB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.