NÓŻ ROBO 500 E/I + 700 E GEN III 442250

Numer produktu: 127465 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Komplet: 6 sztuk
  • W zestawie: noże, klucz płaski, zapasowe śruby

Najczęściej kupowane razem

99,00 zł
Ten produkt
5.249,00 zł
Mała ilość
3.799,00 zł
Duża ilość
4.399,00 zł
Duża ilość
5.499,00 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

19.045,00 zł *

Noże zapasowe

Zestaw składa się z 6 noży tnących, klucza płaskiego do odkręcania śrub mocujących oraz śrub zapasowych. System podwójnych noży do mulczowania zmniejsza zabrudzenie obudowy i poprawia jakość koszenia trawnika. Hartowane noże mają długą żywotność i dzięki temu rzadziej należy je wymieniać.

 

Szczegóły techniczne noży zapasowych

Noże są hartowane, dzięki czemu ich żywotność jest długa, a także zapewniają czyste i precyzyjne cięcie trawy przez długi czas.

Pasują do Robolinho®:

·         300 E

·         450 W

·         500 E

·         500 W

·         700 W

·         1150 W

·         1200 W

·         2000 W

 

Sprzedaż noży zapasowych

Noże zapasowe można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Marka AL-KO
Linia Premium
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Download 1 (0.00 B)
Download 2 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.