PŁUG ŚNIEŻNY Z RAMĄ MONTAŻOWĄ

Numer produktu: 119600 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Szerokość robocza 125 cm
  • Łatwa instalacja
  • Wysoka jakość materiałów
  • Pług śnieżny z ramą montażową do traktorków AL-KO
  • Wygodna, 5-stopniowa regulacja
  • Zabezpieczenie dolnej krawędzi gumą w celu nie uszkodzenia odśnieżanej powierzchni
  • Solidna konstrukcja z blachy stalowej

Pług śnieżny z ramą montażową

Nasze całoroczne traktory ogrodowe możesz używać również zimą do odśnieżania. Po prostu zamocuj pług śnieżny z ramą montażową do swojego traktora ogrodowego solo® by AL-KO i odśnieżaj.

 

Szczegóły techniczne pługu śnieżnego z ramą montażową

Pług śnieżny o szerokości roboczej 125 cm oraz szybkiemu systemowi montażu jest ważnym pomocnikiem w miesiącach zimowych. Nasz pług posiada system sprężynowy, który automatycznie powraca do pozycji roboczej po napotkaniu przeszkody. Gumowa listwa zamontowana na dolnej krawędzi zapewnia nie uszkodzenie odśnieżanej powierzchni. Solidna konstrukcja z blachy stalowej i wzmocniony uchwyt pługu zapewnia szczególnie długą żywotność urządzenia. Pług śnieżny można obracać w różnych kierunkach, siedząc wygodnie w fotelu. Dodatkowym polecamy do zestawu łańcuchy na koła podczas pracy zimą.

 

Sprzedaż pługu śnieżnego z ramą montażową

Pług śnieżny z ramą montażową można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 119600
EAN 4003718352924
Marka AL-KO
Linia Easy

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (11.9MB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.