PRZEWÓD SYGNAŁOWY ROBOLINHO 2X150M

Numer produktu: 127514 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Przewód sygnałowy: 2 x 150 metrów
  • Szpilki: 3 x 90 sztuk
  • Złączki 3M 314: 10 sztuk

Zestaw startowy 300

Zestaw startowy 300 składa się z 2 sztuk przewodu sygnałowego (119 462) o długości 150 metrów każdy, 3 paczek szpilek do mocowania przewodu sygnałowego (119 461) (90 sztuk każda paczka) oraz 10 sztuk złączek 3M 314.

 

Szczegóły techniczne zestawu startowego 300

Ten przewód sygnałowy jest wyjątkowo wytrzymały również przed czynnikami zewnętrznymi. Dzięki długości, aż 300s metrów przewód ten pozwala na skuteczne i szybkie wyznaczenie większych powierzchni pracy. Za pomocą szpilek do mocowania przewodu sygnałowego jest możliwość położenia przewodu na powierzchni trawnika w każdym, dowolnym momencie. Złączki 3M 314 umożliwiają szybkie i łatwe łączenie ze sobą pętli ograniczającej.

 

Sprzedaż zestawu startowego 300

Zestaw startowy można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 127514
EAN 4003718059557
Marka AL-KO

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.