PRZEWÓD SYGNAŁOWY ROBOLINHO 2X150M

Numer produktu: 127514 Mała ilość
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Zestaw zawiera: 2x 150 m przewódu sygnałowego
  • 3x 90 szt. szpilek
  • 10x złączek kabla

Najczęściej kupowane razem

855,00 zł 649,00 zł
Ten produkt
5.499,00 zł
Duża ilość
7.499,00 zł
Duża ilość
3.599,00 zł
Duża ilość
8.599,00 zł
Duża ilość
4.199,00 zł
Duża ilość
4.999,00 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

35.043,00 zł *


Sprzedaż zestawu instalacyjnego do robota koszącego AL-KO

Zestaw można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Marka AL-KO

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.