RAMPA NAJAZDOWA PROSTA (2 SZT.)

Numer produktu: 113861 Mała ilość
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Długość: 200 cm
  • Obciążenie: 400 kg
  • Delikatny przejazd od krawędzi załadunku do rampy
  • Poręczna dzięki antypoślizgowemu profilowi perforowanemu
  • Antypoślizgowe śruby zabezpieczające
  • Solidna konstrukcja
  • Wysoka jakość materiałów

Rampa najazdowa prosta (2 szt.)

Stabilne i odporne na korozję, wszechstronne rampy najazdowe wykonane ze specjalnego stopu aluminium.

 

Szczegóły techniczne rampy najazdowej prostej (2 szt.)

Dzięki zastosowaniu trwałego materiału ramp ogrodowych umożliwiają bezpieczny zjazd i wjazd traktorami ogrodowymi. Posiadają one 200 cm długości, antypoślizgowy profil preferowany, a maksymalne obciążenie wynosi aż 400 kg.

 

Sprzedaż rampy najazdowej prostej

Pokrowiec na traktor można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 113861
EAN 4003718061949
Waga netto w kg 10 KG
Długość produktu w cm 200 CM
GT_AUFFAHRRAMPE_TYP 001
Marka AL-KO
Linia Easy

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (1.62MB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.