RAMPA NAJAZDOWA PROSTA (2 SZT.)

Numer produktu: 113861 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Particularly smooth transition from loading edge to ramp
  • Handy thanks to the anti-slip perforated profile
  • Non-slip through safety bolts

Stable, corrosion-resistant, versatile drive-on ramps made of special aluminum alloy
 

Straight Ramps for loading ride on lawnmowers, ATVS, quad bikes and other wheeled machinery up to 400kg. Single piece aluminium with zero welding, manufactured from aircraft grade aluminium to ensure that these 2-meter-long ramps are lightweight and easy to handle. The no edge design ensures greater flexibility during use and the angled foot offers a smooth access onto the ramps. The checker plate design to enable secure loading, even in wet conditions.

Dane techniczne

Marka AL-KO
Linia Easy
Instrukcje Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.