ROBO - SZPILKI DO PĘTLI (45450401)

Numer produktu: 119461 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Ilość w opakowaniu: 90 sztuk

Szpilki do mocowania przewodu sygnałowego

Szpilki do mocowania przewodu sygnałowego umożliwiają przytwierdzenie przewodu sygnałowego do robota koszącego AL-KO do ziemi. Pozwala na skuteczne i szybkie wyznaczenie większych powierzchni pracy.

 

Szczegóły techniczne szpilek do mocowania przewodu sygnałowego

Dzięki użyciu szpilek do mocowania przewodu sygnałowego jest możliwość położenia przewodu na powierzchni trawnika w każdym, dowolnym momencie. Pozwala na skuteczne i szybkie wyznaczenie większych powierzchni pracy.

 

Sprzedaż szpilek do mocowania przewodu sygnałowego

Szpilki do mocowania przewodu sygnałowego można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Marka AL-KO

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.