ZACZEP PRZYCZEPKI PREMIUM

Numer produktu: 119608 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Łatwa instalacja
  • Wysoka jakość materiałów
  • Do traktorów ogrodowych linii Premium solo® by AL-KO

Zaczep przyczepki Premium

Zaczep przyczepki jest wymagany w celu podłączenia akcesoriów do traktora ogrodowego linii Premium.

 

Szczegóły techniczne zaczepu przyczepki Premium

Zaczep przyczepki Premium wymagany w celu podłączenia akcesoriów takich jak:

·         Przyczepka Combi Trailer CT 400 Premium (113 870)

·         Rozsiewacz SP 60 (113 874)

·         Walec ogrodowy GW 100 (130 539)

 

Sprzedaż zaczepu przyczepki Premium

Zaczep przyczepki Premium można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 119608
EAN 4003718353006
Marka solo® by AL-KO
Linia PREMIUM pro

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.