Praktyczne kosiarki ręczne do idealnego trawnika golfowego

Łatwe, nieskomplikowane i szybkie koszenie trawnika nie jest już tylko marzeniem z kosiarką bębnową firmy AL-KO. Dzięki dużej poręczności urządzenia można idealnie kosić małe działki, ogrodowy przydomowe i ozdobne trawniki do 250 m. Jeśli chcesz spontanicznie i bez większego wysiłku pracować ręczną kosiarką, nie potrzebujesz już ani prądu ani benzyny. Wyposażona w jednoosiową prowadnicę i opony XL, jest niezwykle zwrotna. Stylowy wygląd, solidna obudowa, specjalny gumowy zderzak chroni ją przed zarysowaniami i wgnieceniami. Dzięki swoim małym gabarytom i niewielkiej wadze można łatwo transportować kosiarkę bębnową AL-KO do miejsca docelowego po schodach i stopniach. Nasze kosiarki bębnowe są wygodne, bez emisyjne i bardzo ciche. Ty i Twoje otoczenie na pewno na tym skorzystacie.


Więcej informacji

Filtr produktów

6 znalezione produkty
numer art. 113864 Duża ilość
299,00 zł
numer art. 113865 Duża ilość
399,00 zł
numer art. 113866 Duża ilość
499,00 zł
numer art. 113867 Duża ilość
99,00 zł
numer art. 113868 Duża ilość
99,00 zł
numer art. 113869 Duża ilość
99,00 zł
Zawiera 23% podatek plus Koszt wysyłki
Twoje korzyści
AL-KO Spindelmäher Vorteile | Wendig im Rasen

Zwrotność

Jednoosiowe kosiarka walcowa AL-KO zapewnia ekstremalną zwrotność i radzi sobie bardzo dobrze na nierównościach

AL-KO Spindelmäher Vorteile | Spezialspindel

Wrzeciono

Wysokiej jakości 5-nożowe wrzeciono tnące wykonane z hartowanej specjalnej stali zapewnia doskonałe cięcie i równomierne wypełnienie kosza na trawę.

AL-KO Spindelmäher Vorteile | Funktionales Design

Funkcjonalny projekt

Lekka i solidna obudowa nowej konstrukcji i szerokie opony XL. Do tego gumowy zderzak chroniący obudowę przed uderzeniami i zarysowaniami.

AL-KO Spindelmäher | Nützliche Tipps
Przydatne porady

Dokładnie przycięte - nie ma innego sposobu na opisanie wyniku koszenia kosiarką bębnową firmy AL-KO. W tym celu wyposażyliśmy ją w specjalną technologię cięcia, która zapobiega stykaniu się wrzeciona kosiarki z dolnym nożem podczas obracania się.

Ponadto 5 noży jest wykonanych z hartowanej specjalnej stali i można wyregulować wysokość koszenia. Ten sposób koszenia jest bardzo delikatna dla trawnika i sprawia wrażenie, że trawnik został przycięty nożyczkami.

Nasza wskazówka: Kup kosz na trawę do kosiarki bębnowej, dzięki czemu możesz później wykorzystać trawę jako kompost

AL-KO Spindelmäher | Tipps und Tricks

Porady & wskazówki

Teren
Jak zwykle w przypadku trawnika angielskiego lub trawnika golfowego, powierzchnia trawnika powinna być możliwie równa ze względu na małą wysokość koszenia

Zmiana
Jeśli chcesz zmienić "normalną" kosiarkę na kosiarkę wrzecionową, zalecamy stopniowe zmniejszanie wysokości koszenia, aby dać czas na zmianę

Częstotliwość koszenia 
Trawnik powinien być koszony częściej, zwykle raz w tygodniu. Jeśli wysokość trawy jest większa niż wysokość wrzeciona tnącego, koszenie jest znacznie trudniejsze.


| Pora dnia 
Najlepiej jest używać kosiarki bębnowej rano, gdy trawnik jest jeszcze wilgotny od rosy.

| Nawadnianie
Częstsze koszenie prowadzi do zwiększonego zapotrzebowania na wodę dla źdźbeł trawy. Oznacza to, że trawnik powinien być dobrze podlewany.


Kosiarka bębnowa: murawa golfowa we własnym ogrodzie

Kosiarki bębnowe to klasyka wśród kosiarek. Są poręczne, wydajne i działają bez prądu i benzyny - tną bardzo krótko i bardzo precyzyjnie. Dlatego są one intensywnie używane wraz z robotami do koszenia trawy, takimi jak Robolino, do pielęgnacji pół golfowych, boisk sportowych i parków.

Kosiarka bębnowa AL-KO jest najlepszą alternatywą dla małych ogrodów, a także trawnika angielskiego i golfowego. Dzięki specjalnej technice koszenia i wysokiej jakości hartowanym nożom, możesz kosić trawnik tak precyzyjnie, jakbyś przycinał go nożyczkami.

Krótko mówiąc: jeśli chcesz mieć trawnik przycięty jak na polu golfowym to kosiarka bębnowa właściwym wyborem.


Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.