KOSIARKA 3.25 E CLASSIC

Numer produktu: 113257 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Funkcje 2 w 1
  • Szerokość koszenia wynosząca 32 cm
  • Idealny do trawników o powierzchni do 250 m2
  • Duży kosz: 30 litrów
  • Wysokość koszenia 20-60 mm
  • Silnik: 1 000 W
  • Osiowa, 3-stopniowa regulacja wys. koszenia

Kosiarka elektryczna Classic 3.25 E

Zwinny i bezpieczny profesjonalista wśród wysokiej jakości kosiarek AL-KO. Dzięki bez emisyjnej i cichej pracy, kosiarka elektryczna jest idealnym pomocnikiem w pielęgnacji trawnika. Posiada funkcje 2 w 1 – zbieranie do kosza i wyrzut tylny. Kosiarki elektryczne AL-KO są dostępne w różnych klasach mocy - do 1600 W i poruszają się bez spalin i oleju silnikowego. Praca przewodowa umożliwia nieprzerwaną pracę niezależnie od czasu ładowania lub tankowania.

Kompaktowy model 34 E Comfort o szerokości koszenia 32 cm imponuje kompaktową konstrukcją i jest idealny w małych, krętych ogrodach, na rogach i na krawędziach. Lekka kosiarka z kołami XL i wygodną rączką z miękkiej gumy jest idealną kosiarką elektryczną dla początkujących i starszych właścicieli ogrodów – ze względu na mała wagę wynoszącą 10 kg jest bardzo łatwa do pchania i dlatego może być bezpiecznie obsługiwana bez większego wysiłku.


Szczegóły techniczne kosiarki elektrycznej Classic 3.25 E

Dzięki szerokości koszenia 32 cm ta kosiarka elektryczna z funkcją 2 w 1 (zbieranie do kosza i wyrzut tylny) jest zwrotnym pomocnikiem w ogrodach o powierzchni do 250 m². Szczególnie pokazuje swoje mocne strony w ciasnych przestrzeniach i wszędzie tam, gdzie wymagane jest precyzyjne i ciche koszenie.

Cichy silnik elektryczny kosiarki o mocy 1000 W i wadze zaledwie 10 kg zapewnia łatwe przejście przez trawnik o wysokości do ok. 60 mm. Wysokość koszenia można łatwo regulować za pomocą 3 stopniowej osiowej regulacji wysokości koszenia. Koła XL (140/140 mm) w połączeniu z niską wagą umożliwiają kosiarce płynną, niemęczącą i przede wszystkim cichą pracę bez żadnego wysiłku - idealne również dla właścicieli ogrodów lub seniorów, którzy cenią sobie bez wysiłkową pracę.

Dzięki aerodynamicznemu kształtowi obudowy i dużemu otworowi, ścinki trawy są optymalnie chwytane, a kosz na trawę o pojemności 30 l jest skutecznie napełniany. Duży uchwyt pomaga pokonywać przeszkody i ułatwia przenoszenie. Składana kierownica zapewnia oszczędność miejsca podczas przechowywania tej lekkiej kosiarki elektrycznej.

Sprzedaż kosiarki elektrycznej Classic 3.25 E

Kosiarkę można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Marka AL-KO
Moc silnika w kW 1 KW
Szerokość robocza w cm 32 CM
Wys. koszenia min/max (mm) 20 - 60 MM
Wysokość produktu w cm 127 CM
Szerokość produktu w cm 40 CM
Długość produktu w cm 127 CM
Funkcja mulczowania nie
Regulacja wysokości kierownicy tak
Składana kierownica tak
Ilość noży 1 ST
Poziom hałasu w dB(A) 94
Waga netto w kg 10 KG
pojemność kosza 30 L
Materiał kosza Tworzywo sztuczne
Wyrzut boczny nie
Napęd na koła brak
Maksymalna prędkość do przodu 2.5 KMH
Średnica tylnych kół w mm 140 MM
Funkcje 2in1
Średnica przednich kół w mm 140 MM
Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
powierzchnia do mkw 300
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 85
Linia Easy
Obudowa Plastikowy
Koła z łożyskami kulkowymi nie
Możliwość zam. zaczepu Tak
Gwar. poziom hałasu w db(A) 96
Zbieranie do kosza tak
Regulacja wysokości koszenia Osiowa, 3-krotne
Silnik Elektryczny
Rozłączanie napędu nie
Instrukcje Download (0.00 B)
Download (0.00 B)
Download (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.