Kosiarka 3.82 E Easy

Numer produktu: 113850 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Funkcje 2 w 1
  • Szerokość koszenia wynosząca 38 cm
  • Idealny do trawników o powierzchni do 500 m2
  • Duży kosz: 45 litrów
  • Wysokość koszenia 20-75 mm
  • Silnik: 1 600 W
  • Centralna, 6-stopniowa regulacja wys. koszenia
  • Obudowa: Tworzywo PP
  • Waga: 13,3 kg

Kosiarka elektryczna 3.82 E Easy

Zwinny i bezpieczny profesjonalista wśród wysokiej jakości kosiarek AL-KO. Dzięki bez emisyjnej i cichej pracy, kosiarka elektryczna jest idealnym pomocnikiem w pielęgnacji trawnika. Posiada funkcje 2 w 1 – zbieranie do kosza i wyrzut tylny. Kosiarki elektryczne AL-KO są dostępne w różnych klasach mocy - do 1600 W i poruszają się bez spalin i oleju silnikowego. Praca przewodowa umożliwia nieprzerwaną pracę niezależnie od czasu ładowania lub tankowania.

Kompaktowy model 3.22 E Easy o szerokości koszenia 38 cm imponuje kompaktową konstrukcją i jest idealny w małych, krętych ogrodach, na rogach i na krawędziach. Lekka kosiarka z kołami XL i wygodną rączką jest idealną kosiarką elektryczną dla początkujących i starszych właścicieli ogrodów – ze względu na mała wagę wynoszącą 13,3 kg jest bardzo łatwa do pchania i dlatego może być bezpiecznie obsługiwana bez większego wysiłku.


Szczegóły techniczne kosiarki elektrycznej 3.82 E Easy

Dzięki szerokości koszenia 38 cm ta kosiarka elektryczna z funkcją 2 w 1 (zbieranie do kosza i wyrzut tylny) jest zwrotnym pomocnikiem w ogrodach o powierzchni do 500 m². Szczególnie pokazuje swoje mocne strony w ciasnych przestrzeniach i wszędzie tam, gdzie wymagane jest precyzyjne i ciche koszenie.

Cichy silnik elektryczny kosiarki o mocy 1600 W i wadze zaledwie 13,3 kg zapewnia łatwe przejście przez trawnik o wysokości do ok. 75 mm. Wysokość koszenia można łatwo regulować za pomocą 6 stopniowej centralnej regulacji wysokości koszenia. Koła XL (155/220 mm) w połączeniu z niską wagą umożliwiają kosiarce płynną, niemęczącą i przede wszystkim cichą pracę bez żadnego wysiłku - idealne również dla właścicieli ogrodów lub seniorów, którzy cenią sobie bez wysiłkową pracę.

Dzięki aerodynamicznemu kształtowi obudowy i dużemu otworowi, ścinki trawy są optymalnie chwytane, a kosz na trawę o pojemności 45 l jest skutecznie napełniany. Duży uchwyt pomaga pokonywać przeszkody i ułatwia przenoszenie. Składana kierownica zapewnia oszczędność miejsca podczas przechowywania tej lekkiej kosiarki elektrycznej.

 

Sprzedaż kosiarki elektrycznej 3.82 E Easy

Kosiarkę można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Silnik Elektryczny
Waga netto w kg 15.1 KG
Napęd na koła brak
pojemność kosza 45 L
Waga brutto w kg 17.1 KG
Szerokość produktu w cm 41 CM
Długość produktu w cm 127 CM
Wysokość produktu w cm 97 CM
Materiał kosza Tworzywo sztuczne
powierzchnia do mkw 500 QM
Wys. koszenia min/max (mm) 20 - 60 MM
Obudowa Plastikowy
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 6-krotna
Funkcja mulczowania nie
Funkcje 2in1
Max Airflow Technology Nein
Wyrzut boczny nie
Średnica przednich kół w mm 155 MM
Regulacja wysokości kierownicy tak
Średnica tylnych kół w mm 220 MM
Składana kierownica nie
Kierownica kokpitu kosiarki Brak kokpitu
Maksymalna prędkość do przodu 2.5 KMH
Moc silnika w kW 1 KW
Koła z łożyskami kulkowymi nie
Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
Długość kartonu w cm 75 CM
Gwar. poziom hałasu w db(A) 94
Szerokość robocza w cm 38 CM
Linia Easy
Marka AL-KO
Instrukcje Download (8.9MB)
Deklaracje zgodności Download (131.39KB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.