KOSIARKA-AKKU 46.5 LI MOWEO

Numer produktu: 119706 Gotowy do wysyłki
19% rabatu 2.345,00 zł
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Typ: kosiarka akumulatorowa
  • W zestawie: akumulator + ładowarka
  • Szerokość koszenia : 46 cm
  • Wysokość koszenia: 30-80 mm
  • Poziom hałasu: 90,4 dB(A)
  • Napęd kół: nie
  • Kosz: 70 litrów
  • Waga: 27,9 kg

Kosiarka akumulatorowa ENERGY FLEX MOWEO 46.5 Li - ZESTAW

W zestawie znajduje się kosiarka, ładowarka oraz akumulator. Kompaktowy model AL-KO zachwyca solidną budową o szerokości koszenia 46 cm. Kosiarka została opracowana w Niemczech i wyprodukowana w Austrii. Dzięki innowacyjnym komponentom, takim jak akumulator litowo-jonowy AL-KO jest długoterminowym partnerem Twojego ogrodu.


Szczegóły techniczne kosiarki akumulatorowej ENERGY FLEX MOWEO 46.5 Li

Dzięki szerokości koszenia 46 cm ta kosiarka akumulatorowa jest zwrotnym pomocnikiem w ogrodach. Bezpieczny, szybki i wygodny rozruch dzięki zasilaniu akumulatorowemu. Akumulator litowo-jonowy zapewnia wydajną pracę na trawnikach – wydajność porównywalna do kosiarek spalinowych. Dzięki ogniwom Li-Ion akumulator ten jest wyjątkowo trwały i nie rozładowuje się samoczynnie. Akumulator ładuje się w ok. 1,5 godziny. Wygodna regulacja wysokości koszenia, dzięki której można regulować wysokość koszenia. Duży kosz jest skutecznie napełniany dzięki aerodynamicznemu kształtowi obudowy - łatwy do zawieszenia dzięki językowi pudełkowemu i mechanizmowi Easy Click. Ergonomiczna kierownica i kółka z łożyskami kulkowymi pozwalają kosić trawnik bez zmęczenia.

Akumulator nadaje się do wszystkich urządzeń z rodziny AL-KO ENERGY FLEX.

 

Sprzedaż kosiarki akumulatorowej ENERGY FLEX MOWEO 46.5 Li

Kosiarkę można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

 

Dane techniczne

Średnica tylnych kół w mm 280 MM
Zbieranie do kosza tak
pojemność kosza 70 L
Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
Koła z łożyskami kulkowymi tak
Materiał kosza Tworzywo sztuczne
Czas ładowania 4,0 Ah w min 90
Średnica przednich kół w mm 200 MM
Możliwość zam. zaczepu Tak
Regulacja wysokości koszenia Pojedyncze koło, 7-krotne
Obudowa Stal
powierzchnia do mkw 450
Silnik Akumulatorowy
Marka AL-KO
Szerokość robocza w cm 46 CM
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Download 1 (0.00 B)
Download 2 (0.00 B)
Download 3 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)
Karty charakterystyki Download 0 (0.00 B)
Download 1 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.