KOSIARKA CLASSIC 5.16 VS-B PLUS (4W1)

Numer produktu: 119709

Dane techniczne

Średnica tylnych kół w mm 280 MM
Funkcje 4in1
Linia Classic
powierzchnia do mkw 1800
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 7-krotna
Zbieranie do kosza tak
pojemność kosza 65 L
Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
Koła z łożyskami kulkowymi tak
Funkcja mulczowania tak
Maksymalna prędkość do przodu 4
Obudowa Stal
Materiał kosza Tworzywo sztuczne
Średnica przednich kół w mm 200 MM
Wyrzut boczny tak
Napęd na koła tak, bezstopniowy (VarioSpeed)
Silnik Spalinowy
Możliwość zam. zaczepu Tak
Marka AL-KO
Szerokość robocza w cm 51 CM
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.