KOSIARKA HIGHLINE 477 VS

Numer produktu: 119768
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Engine with significantly less oil consumption
  • Comfortable central 7-fold height adjustment
  • Wheel drive with speed control
  • Front carrying handle for comfortable transport
  • XXL wheels for easy pushing and good traction   High degree of innovation and a modern design. All of this is combined with our "Highline" petrol lawnmowers, making them the ideal partn

Dane techniczne

Maksymalna prędkość do przodu 4
Funkcja mulczowania tak
Koła z łożyskami kulkowymi tak
Funkcje 4in1
Wyrzut boczny tak
powierzchnia do mkw 1400
Szerokość robocza w cm 46
Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
pojemność kosza 70
Obudowa Stal
Silnik Spalinowy
Materiał kosza Tworzywo sztuczne
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 7-krotna
Zbieranie do kosza tak
Marka AL-KO
Średnica tylnych kół w mm 280
Linia Premium
Napęd na koła tak, bezstopniowy (VarioSpeed)
Linia Highline
Możliwość zam. zaczepu Tak
Średnica przednich kół w mm 200
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Download 1 (0.00 B)
Download 2 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.