Urządzenie do pracy w trudnych warunkach

Kosiarka listwowa marki AL-KO wyposażona jest w mocny silnik pozwalający na pracę w nawet najtrudniejszych warunkach. Ponadto szerokie opony, regulowana kierownica oraz amortyzacja drgań powodują że praca naszym urządzeniem jest niezwykle przyjemna i szybka.  

Dzięki dodatkowym akcesoriom oraz przekładni ślimakowej w łatwy sposób możemy zmienić urządzenie w maszynę całoroczną np. do odśnieżania z opcjonalnym pługiem.

Filtr produktów


4 znalezione produkty
numer art. 127470 Niedostępny
3.671,00 zł
numer art. 113617 Duża ilość
4.999,00 zł
numer art. 110495 Niedostępny
1.223,00 zł
numer art. 110739 Niedostępny
1.247,00 zł
Zawiera 23% podatek plus Koszt wysyłki
Twoje korzyści
AL-KO Vertikutierer | Messerwalze

Obszary zastosowań

Dziś kosiarki listowe cieszą się zainteresowaniem nie tylko w rolnictwie i leśnictwie. Z takiego urządzenia coraz częściej korzystają również prywatni ogrodnicy: dzięki pneumatycznym oponom oraz opcjonalnemu napędowi do przodu i tył jest to wygodna kosiarka. Ale to nie wszystko - kosiarki listwowe AL-KO potrafią jeszcze więcej: dzięki dodatkowym akcesoriom, takim jak lemiesze i łańcuchy, kosiarki listwowe są praktycznymi pomocnikami przez cały rok.

Profesjonalna kosiarka listwowa z serwisem premium

Na łąkach z wysoką trawą i ekologicznych ogrodach naturalnych poszukiwane są maszyny takie jak ta kosiarka listwowa, która tnie trawę paszową dobrze, jak gęstą dziką trawę.


Kosiarka listwowa AL-KO BM

Wyważona równowaga kosiarki listwowej sprawia, że jest bardzo zwrotna i że ułatwi Ci koszenie w bezdrożnym terenie. Dzięki ruchomemu odgarniaczowi trawa nie pozostaje na osłonie. Noże ESM w listwowej kosiarce AL-KO są specjalnie hartowane i stąd wynika ich długa żywotność.

Ergonomicznie ukształtowany drążek prowadzenia o regulowanej wysokości i amortyzowany na drgania optymalne sterowanie w terenie i łatwy transport. Dodatkowo można polepszyć odkładanie trawy przez skrócenie odległości między kołami a listwą koszenia. Oprócz specjalnie hartowanych noży i bezstopniowo regulowanych płóz wyróżniają się kosiarki listwowe AL-KO osłoniętym zabierakiem: mniej się zanieczyszcza i jest przez to trwalszy.


AL-KO Vertikutierer | Benzin Elektro oder Akku
Przydatne porady

Kosiarki listwowe są często używane tam, gdzie natura ma pierwszeństwo, na przykład w naturalnych ogrodach lub na większych łąkach. Cechą szczególną w przeciwieństwie do kosiarki rotacyjnej jest to, że kosiarka listwowa tnie trawę bez ścinania jej. Oznacza to, że ma stałe miejsce w rolnictwie do cięcia roślin paszowych.

I ergonomiczna kierownica z regulacją wysokości i amortyzacją drgań
I ruchomy deflektor zapewnia optymalne ułożenie pokosu
I specjalnie utwardzane noże o długiej żywotności
I bezstopniowo regulowane prowadnice
I zabierak zintegrowany z obudową gwarantuje mniej zabrudzeń

Kosiarka listwowa - zwrotna kosiarka do trawy w naturalnym ogrodzie

Na łąkach lub w ekologicznych ogrodach naturalnych szczególnie ważne jest, aby używać tylko odpowiednich maszyn - jak np. ksoiarki listwowe AL-KO, które tną trawę paszową, a także gęste dzikie zarośla. Dzięki swojej wyjątkowej funkcjonalności są właściwym rozwiązaniem. Nasze urządzenia charakteryzują się wysoką jakością listwy tnącej, która kosi trawę, przesuwając równomiernie do przodu i do tyłu.

Działa to znacznie łagodniej na źdźbła trawy niż skracanie ich za pomocą konwencjonalnej kosiarki. Umożliwia to również koszenie wysokiej i wilgotnej trawy. Zalety kosiarki listowej AL-KO:

• Uniwersalne zastosowanie i bardzo dobra zwrotność

• Specjalnie hartowane noże z zabezpieczeniem

• Ekologiczne koszenie

• Solidne elementy składowe całej kosiarki

Użyj naszej trwałej kosiarki listowej do pielęgnacji ogrodów i dzikich łąk w naturalny sposób. Daj więcej naturze do rozwijania swojego piękna.

AL-KO Balkenmäher Vorteile | Ergonomischer Griff

Wszystko pod kontrolą

Ergonomicznie ukształtowany uchwyt z regulacją wysokości i tłumieniem drgań zapewnia optymalną obsługę w terenie i łatwy transport.

AL-KO Balkenmäher Vorteile | Messer

Solidne w każdym detalu

Oprócz specjalnie hartowanego noża ESM z bezstopniową regulacją wysokości koszenia, kosiarki listwowe AL-KO charakteryzują się przede wszystkim zabierakiem w obudowie. W ten sposób zabierak się mniej brudzi i jest bardziej trwały.


Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.