COMBI BF 5002-R I GŁÓWNE URZĄDZENIE

Numer produktu: 127470 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Urządzenie wielofunkcyjne z dostępnym osprzętem: listwa tnąca, kosiarka rotacyjna, glebogryzarka, zamiatarka walcowa, pług śnieżny i obsypnik.
  • Niezawodny silnik Briggs & Stratton o mocy 2,74 kW
  • Duże, pompowane opony dla bezpiecznej jazdy
  • Sterowanie napędem do przodu i do tyłu z kierownicy </ li> Regulacja wysokości i obrotu kierownicy </ li>
  • Adjustable, swivelling handlebar

Wszechstronne urządzenie do różnych zastosowań: dzięki 6 wymiennym akcesoriom, urządzenie wielofunkcyjne BF 5002-R można łatwo dostosować do Twoich potrzeb wokół domu, w ogrodzie i w terenie. W znanej jakości solo® by AL-KO.


Urządzenie wielofunkcyjne BF 5002-R: wszechstronność w domu, ogrodzie i w terenie.

solo® by AL-KO BF 5002-R jest wyjątkowo mocnym urządzeniem, które może mieć aż 6 różnych zastosowań. Niezależnie od tego, czy będzie kosiarką do pielęgnacji ogrodu, zamiatarką walcową do czyszczenia podwórka lub ulicy, czy też kompaktowym i zwrotnym pługiem śnieżnym - wystarczy kilka prostych czynności, aby wyposażyć je w odpowiedni osprzęt i wykonać pracę wydajnie z nie dużym wysiłkiem.
Wysoka moc silnika, napęd kół z biegiem do przodu i do tyłu oraz duże pompowane opony gwarantują łatwą i bezpieczną obsługę urządzenia, nawet w trudnym terenie - na nierównych łąkach czy trudnych do pokonania stokach.
Regulacja wysokości i obrotu kierownicy zapewnia doskonały komfort obsługi i umożliwia łatwe manewrowanie nawet na wąskich podwórkach czy wzdłuż łąk i pól.
Napęd akcesoriów (listwa tnąca, kosiarka rotacyjna, glebogryzarka; akcesoria nie są częścią zestawu) również może być indywidualnie włączany i wyłączany - dla Twojego bezpieczeństwa podczas pracy.
Dlatego to urządzenie wielofunkcyjne jest niezawodnym i wszechstronnym narzędziem dla każdego, kto chce wykonać wszystkie prace w domu i ogrodzie za pomocą tylko jednego urządzenia. W zależności od pielęgnowanej powierzchni, może również stanowić niedrogą alternatywę do traktora ogrodowego.


Szczegóły techniczne urządzenia wielofunkcyjnego solo® by AL-KO BF 5002-R (urządzenie podstawowe):

Dzięki silnikowi spalinowemu Briggs&Stratton o mocy 2,74 kW i objętości skokowej 163 cm3, to urządzenie wielofunkcyjne jest doskonale przygotowane, aby wykonywać swoje zadania wydajnie, szybko i przy minimalnym obciążeniu operatora. Napęd jest przekazywany za pomocą przekładni ślimakowej w kąpieli olejowej i wspólnie z pasem klinowym wykazuje długą żywotność.
Napęd na koła (2,2 km/h do przodu; 1,1 km/h do tyłu) zapewnia płynną pracę i bezproblemową jazdę w każdym terenie. Zwiększa również bezpieczeństwo obsługi urządzenia i czyni je wyjątkowo zwrotnym. Kierownicę z tłumieniem wibracji można indywidualnie dostosować do wzrostu operatora, a możliwość obrotu do 180° ułatwia manewrowanie w trudnych warunkach.
Podstawą precyzyjnej i łatwej obsługi urządzenia jest jego budowa: krótka jednoosiowa konstrukcja, bardzo duże koła i opony o terenowym profilu. Dzięki temu urządzeniu praca jest łatwa i wydajna - nawet na zboczach do 20° z wysoką trawą.
Nieograniczone możliwości - 6 urządzeń w jednym: urządzenie podstawowe można doposażyć w odpowiedni osprzęt w kilku prostych krokach. Dzięki listwie tnącej o szerokości 87 cm (nr art. 110494) urządzenie staje się kosiarką listwową do koszenia powierzchni do 2000 m² (napęd listwy można włączać i wyłączać). Kosiarka rotacyjna może być używana do koszenia łąk, a glebogryzarka (nr art. 110495) służy do kopania i pielenia. Obsypnik (nr art. 110742) jest właściwym narzędziem do uprawy ziemniaków i owoców. Zamiatarka walcowa (nr art. 110605) wykonuje prace porządkowe na drogach, podwórkach i gospodarstwach. Za pomocą pługa śnieżnego (nr art. 113267) i opcjonalnych łańcuchów śniegowych (poz. 112183) istnieje również możliwość odśnieżania!
Uwaga dotycząca wymienionego obszaru koszenia: dokładny obszar koszenia może różnić się w zależności od rodzaju nawierzchni (wysokość trawy, gęstość, stopień wilgotności itp.).


Kup urządzenie wielofunkcyjne solo® by AL-KO BF 5002-R

Urządzenie wielofunkcyjne solo® by AL-KO BF 5002-R można znaleźć w autoryzowanych punktach sprzedaży sprzętu ogrodowego lub w naszym sklepie internetowym. Dzięki sześciu osobno dostępnym akcesoriom, mocnemu napędowi, dobrej zwrotności i komfortowemu wyposażeniu to urządzenie nadaje się do prawie wszystkich prac wokół domu, w ogrodzie i w terenie. Wymieniony osprzęt jest również dostępny w naszym sklepie internetowym.


Korzyści dla Ciebie

Usługa dostawy najwyższej jakości AL-KO: Urządzenia solo® by AL-KO są dostarczane przez nasze regionalne sklepy branżowe. Dostawa premium obejmuje dostarczenie zmontowanego produktu wprost do Państwa ogrodu i demonstrację obsługi urządzenia.

...

Dane techniczne

Numer produktu 127470
EAN 4003718058635
Waga netto w kg 45 KG
Gwar. poziom hałasu w db(A) 93
Marka solo® by AL-KO
Linia COMFORT pro

Handle system

Regulacja wysokości kierownicy tak

Traction System

Przekładnia 1 biegi do przodu / 1 do tyłu

Engine

Pojemność w cm³ 163
Obr./min 3200
Moc w kW 2.74 KW
Silnik B&S Series 675EXi
Ilość cylindrów 1

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (3.22MB)
Download (2.04MB)
numer art. 110495 Niedostępny
1.223,00 zł
numer art. 110739 Niedostępny
1.247,00 zł
numer art. 113807 Duża ilość
61,50 zł
Zawiera 23% podatek plus Koszt wysyłki

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.