PODCINARKA GT 4030 Li ENERGY FLEX ZESTAW

Numer produktu: 113824 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Mocny akumulator 40 V
  • Ciche działanie
  • Łatwość użytkowania
  • Dodatkowy uchwyt
  • Precyzyjne cięcie dzięki obrotowej głowicy trymera
  • Duża szerokość koszenia + dodatkowa szpula żyłki
  • Zestaw zawiera: podkaszarka AL-KO EnergyFlex (nr art. 113608), akumulator (nr art. 113280) oraz ładowarkę (nr art. 113281)

 

Idealne  narzędzie wspomagające pielęgnacje trawnika. Pozwala na podkaszanie przy krawędziach.

 

Akumulatorowa podkaszarka do trawy AL-KO GT 4030

Urządzenie zasilane jest przy pomocy akumulatora litowo-jonowego z rodziny baterii AL-KO EnergyFlex, która charakteryzuje się wysokimi parametrami. Zaletą podkaszarki jest praca bez spalin i bez przewodów. Wysoka wydajność akumulatora w połączeniu z dużą szerokością koszenia i łatwością obsługi sprawia, że podkaszarka Al.-Ko jest najlepszym wyborem.

Dane techniczne akumulatorowej kosy AL-KO GT 4030

Mocny akumulator 40 V pozwala na pracę od 60 do 80 minut. Szerokość koszenia wynosi 30 cm. Podkaszarka posiada elastyczną obrotową głowicę oraz specjalny uchwyt chroniący rośliny przed przypadkowym uszkodzeniem. Akumulator przygotowany został z myślą b zasilić także inne produkty z linii AL-KO EnergyFlex.

Sprzedaż akumulatorowej kosy AL-KO GT 4030

nożyce akumulatorowe można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Zapasowa szpula tak
Długość cięcia w cm 30
Regulowana głowica tnąca tak
Rodzina akumulatorów AL-KO ENERGY FLEX 40V max.
Czas ładowania 5,0 Ah w min 120
Maksymalny czas pracy 4,0 Ah w 60
Silnik Akumulatorowy
Maksymalny czas pracy 5,0 Ah w 80
Marka AL-KO
Regulacja gwintu Automatyka impulsowa
Czas ładowania 4,0 Ah w min 90
Linia Comfort
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Download 1 (0.00 B)
Download 2 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)
Karty charakterystyki Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.