Szanowni Państwo, w związku z przeprowadzaną inwentaryzacją informujemy, że wszystkie zamówienia, za które płatność wpłynie po 15 grudnia 2023 r., zostaną wysłane po 2 stycznia 2024 r.

TRAKTOR RIDER R7-62.5 HD

Numer produktu: 127487 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Idealny do trawników o powierzchni do 3 000 m2
  • Duży kosz: 130 litrów
  • Wysokość koszenia 25-75 mm
  • Szerokość koszenia wynosząca 62 cm
  • 1 nóż tnący
  • Przekładnia: hydrostat nożny T1
  • Centralna, 4-stopniowa regulacja wys. koszenia
  • Regulowany fotel

Rider ogrodowy AL-KO R7-65.8 HD

Wysokiej jakości rider ogrodowy został opracowany w Niemczech i wyprodukowany w Austrii. Dzięki niemu duże powierzchnie mogą być koszone wydajnie i przede wszystkim wygodnie. Uniwersalne urządzenie do trawy w średnich i dużych ogrodach, gdzie jest pełno trudno dostępnych miejsc. Dzięki przemyślanej budowie możliwe jest koszenie przy krawędziach. Wyprodukowany z użyciem wysokiej jakości materiałów i innowacyjnej technologii. Wygodny fotel w połączeniu z ergonomiczną kierownicą zapewniają wysoki komfort użytkowania.


Szczegóły techniczne Ridera ogrodowego AL-KO R7-65.8 HD

Szerokość koszenia urządzenia wynosi 62 cm, co pozwala na efektywną i szybką pracę. Traktorek ogrodowy jest napędzany wytrzymałym i niezawodnym silnikiem B&S 950 E o mocy 4,0 kW i 3 000 obr./min., dzięki któremu kosiarka może się poruszać z prędkością 6,2 km/h do przodu, a do tyłu 3,8 km/h. Wysokość koszenia jest regulowana centralnie (od 25 mm do 75 mm) – 4 poziomy. Traktorek wyposażony jest w duży kosz, który łatwo można wypróżniać przy pomocy dźwigni teleskopowej. Dzięki urządzeniu typu rider możliwe jest koszenie przy krawędziach.

 

Sprzedaż Ridera ogrodowego AL-KO R7-65.8 HD

Rider ogrodowy można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Szerokość robocza w cm 62 CM
Silnik Spalinowy
Pojemność w cm³ 223
Moc w kW 4 KW
Obr./min 3000
Waga netto w kg 120 KG
Przekładnia Hydrostat nożny T1
Ilość cylindrów 1
Elektryczny rozrusznik tak
pojemność kosza 130 L
Wysokość produktu w cm 117 CM
Elektryczne opróżnianie kosza nie
Długość produktu w cm 182.7 CM
Szerokość produktu w cm 78 CM
Materiał kosza Materiał
powierzchnia do mkw 3000 QM
Wys. koszenia min/max (mm) 25 - 65 MM
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 4-krotna
Funkcja mulczowania nie
Wyrzut boczny nie
Średnica przednich kół w cal. 11X4.0-5
Średnica tylnych kół w cal. 13X5.0-6
Maksymalna prędkość do przodu 6.2 KMH
Maksymalna prędkość do tyłu Km 3.8 KMH
Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
Primer nie
Długość kartonu w cm 150 CM
Gwar. poziom hałasu w db(A) 98
Ssanie automatyczne Nie
Szerokość robocza w cm 62 CM
Linia PREMIUM pro
Marka solo® by AL-KO
Instrukcje Download (11.81MB)
Download (9.19MB)
Deklaracje zgodności Download (107.87KB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.