AL-KO jest synonimem najwyższej jakości i oprócz znanych kosiarek, robotów koszących i traktorów ogrodowych oferuje również pełną gamę produktów, która zawiera wszystko czego potrzebujesz w  swoim domu i ogrodzie. Obejmuje to nasze wszechstronne narzędzia wielofunkcyjne, za pomocą których możesz wykonywać wszystkie prace ogrodnicze za pomocą jednego urządzenia. Posiadamy urządzenia wielofunkcyjne, glebogryzarki do spulchniania gleby, odśnieżarki, agregaty prądotwórcze i przydatne wyposażenie budowlane, a także legendarne grille Masport od lidera rynku nowozelandzkiego czy zabawki dla najmniejszych fanów ogrodnictwa - dla dzieci.

Odkryj bogatą ofertę produktów AL-KO!

Grille ogrodowe: Przez żołądek do serca Twojego ogrodu

Grille ogrodowe

Glebogryzarki: Mocne urządzenia do spulchniania i przekopania Twojego ogrodu

Glebogryzarki

Agregaty prądotwórcze: Gdy zabraknie prądu

Agregaty prądotwórcze

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.