AL-KO jest synonimem najwyższej jakości i oprócz znanych kosiarek, robotów koszących i traktorów ogrodowych oferuje również pełną gamę produktów, która zawiera wszystko czego potrzebujesz w  swoim domu i ogrodzie. Obejmuje to nasze wszechstronne narzędzia wielofunkcyjne, za pomocą których możesz wykonywać wszystkie prace ogrodnicze za pomocą jednego urządzenia. Posiadamy urządzenia wielofunkcyjne, glebogryzarki do spulchniania gleby, odśnieżarki, agregaty prądotwórcze i przydatne wyposażenie budowlane, a także legendarne grille Masport od lidera rynku nowozelandzkiego czy zabawki dla najmniejszych fanów ogrodnictwa - dla dzieci.

Odkryj bogatą ofertę produktów AL-KO!

Grile ogrodowe: Przez żołądek do serca Twojego ogrodu

Grile ogrodowe

  • Wyjątkowa jakość Grili gazowych MASPORT
  • Idealna na rodzinne spotkania na świeżym powietrzu
  • Niezapomniany spam przyrządzanych potraw
GRILL GAZOWY MAESTRO BLACK MASPORT PL

GRILL GAZOWY MAESTRO BLACK MASPORT PL

2.939,00 zł

GRILL GAZOWY MB4000 MASPORT PL

GRILL GAZOWY MB4000 MASPORT PL

3.179,00 zł

GRILL GAZOWY S/S 4 MASPORT PL

GRILL GAZOWY S/S 4 MASPORT PL

3.829,00 zł

Odśnieżarki: Z nami żadna zima nie będzie straszna

Odśnieżarki

Glebogryzarki: Mocne urządzenia do spulchniania i przekopania Twojego ogrodu

Glebogryzarki

Urządzenie wielofunkcyjne Multitool: Akumulatorowe lub spalinowe

Urządzenie wielofunkcyjne Multitool

Agregaty prądotwórcze: Gdy zabraknie prądu

Agregaty prądotwórcze

  • Niezastąpione w awaryjnych sytuacjach
  • Urządzenia mobilne
  • Idealne na wyjazdach, campingach czy podczas awarii prądu
GENERATOR PGR 2500 C

GENERATOR PGR 2500 C

2.119,00 zł

GENERATOR PGR 6500C

GENERATOR PGR 6500C

4.259,00 zł

GENERATOR PGR 2000I INVENTER

GENERATOR PGR 2000I INVENTER

3.989,00 zł

Zabawki AL-KO: Dla naszych najmłodszych

Zabawki AL-KO

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.