Agregaty prądotwórcze i awaryjne agregaty prądotwórcze:

do wypoczynku, hobby i przerw w dostawie prądu

Coraz bardziej aktywne spędzanie wolnego czasu i wzrost liczby ekstremalnych klęsk żywiołowych sprawiają, że uniezależnienie się od stacjonarnych źródeł energii staje się coraz ważniejsze - także w sektorze prywatnym. Rozwiązaniem jest generator prądu, który wykorzystuje silnik spalinowy, aby dostarczyć potrzebną energię elektryczną w dowolnym miejscu i czasie. Nie ma znaczenia, czy chcesz obsługiwać komputer w odległym miejscu na wakacjach, czy potrzebujesz prądu po burzy, aby wypompować piwnicę lub naprawić szkody spowodowane burzą. Idealny do podstawowego zasilania w domu podczas przerw w dostawie prądu.

W naszej ofercie mamy odpowiedni generator prądu do każdego zastosowania, np  do kempingów i przyczep kempingowych, do rzemiosła i rolnictwa, na place budowy, a także do ogrodów i hobbystów.

Filtr produktów
5 znalezione produkty
numer art. 130930 Duża ilość
1.999,00 zł
numer art. 130931 Duża ilość
2.299,00 zł
numer art. 130932 Duża ilość
3.999,00 zł
numer art. 130933 Duża ilość
3.499,00 zł
numer art. 113346 Duża ilość
299,00 zł
Zawiera 23% podatek plus Koszt wysyłki
Korzyści
AL-KO Stromgeneratoren Vorteile | Egal wann und wo

Nieważne kiedy i gdzie

Aktywny wypoczynek i wzrost liczby klęsk żywiołowych sprawiają, że niezależność od stacjonarnych źródeł energii staje się coraz ważniejsza - także w sektorze prywatnym. Rozwiązaniem tego problemu jest generator prądu poza siecią stacjonarną. Taki generator wykorzystuje silnik benzynowy, aby dostarczyć potrzebną energię elektryczną w dowolnym miejscu i czasie.

AL-KO Stromgeneratoren Vorteile | Inverter und Generatoren

Generatory dla każdego

Dzięki generatorom AL-KO możesz korzystać z urządzeń elektrycznych niezależnie od publicznej sieci energetycznej. Nasze generatory wyposażone są w stabilizatory napięcia dzięki którym są idealne zasilania komputerów i tabletów.

Ogólna zasada działania

Po prostu napełnij, włącz i pobieraj energię elektryczną - wszystkie nasze generatory prądu są zasilane benzyną. W zależności od modelu posiadają zbiornik o pojemności 4, 15 lub 25 litrów. Dzięki temu osiągają maksymalną moc 5,5 kW i czas pracy do 14 godzin.

 

W nagłych wypadkach, burzach, podczas pracy na łonie natury, spontanicznych uroczystościach - ciesz się niezależnością z agregatem prądotwórczym AL-KO.

Dodatkowe korzyści:
I Niezależny od sieci energetycznej
I Stabilizacja częstotliwości prądowej
I Kompaktowa budowa
I Nieorganiczne możliwości zastosowań
I Minimalne wymagania konserwacyjne

Jak znaleźć odpowiedni generator dla siebie?

Aby dowiedzieć się, który agregat prądotwórczy odpowiada Twoim potrzebom, pomocne będzie sprawdzenie tabliczki znamionowej odbiornika energii. Obowiązuje następująca zasada: Im wyższa moc podłączonych odbiorników, tym większa musi być moc agregatu.

 

Innym kryterium jest wymagana jakość energii: jeśli do działania wrażliwych urządzeń, takich jak komputery, wymagana jest moc wysokiej jakości czyli generatory inwerterowe, jeśli chcesz obsługiwać tylko źródła światła i maszyny, wystarczy urządzenia ramowe. Agregaty prądotwórcze inwerterowe to urządzenia o szczególnie zaawansowanej technologii: dzięki zmiennym prędkościom silnika i generatora generują ciągłą moc o bardzo precyzyjnym sinusoidalnym napięciu wyjściowym.

Nasze generatory AL-KO:

Generator inwerterowy

Przykłady zastosowania
I Przyczepy kempingowe, Kampery, łodzie
I Urządzenia ogrodnicze
I Komputery, Laptop, Sprzęt Hi-Fi

Przydatne porady
I Kompaktowa budowa, ciche i lekkie
I Przenośne pobierające mało paliwa
I Idelne dla urządzeń wymagających stabilizacji napięcia


Generatory Ramowe

Przykłady zastosowania
I Rolnictwo i rzemiosło
I Urządzenia ogrodnicze
I Place budowy, oświetlenie

Przydatne porady
I Wysoka wytrzymałość i wydajność
I Minimalne wymagania konserwacyjne
I Idealny do obsługi większości narzędzi i oświetlenia

Agregaty prądotwórcze dla każdego zastosowania:

Nasze agregaty prądotwórcze idealnie nadają się do różnych obszarów zastosowań. Jeśli chcesz świętować w na łonie natury lub działkowym ogrodzie, nasze urządzenia zapewnią nastrojowe oświetlenie i niezawodne działanie nagłośnienia. Cechują się kompaktowymi rozmiarami i cichym, mocnym 4-suwowym silnikiem. Oprócz lekkiego generatora inwerterowego o wadze 21 kilogramów, w naszej ofercie znajdują się również różne urządzenia ramowe o maksymalnej wadze 88 kilogramów. Twój wybór zależy od podłączonego odbiornika i pożądanej mocy. Urządzenia takie jak AL-KO 3500 C idealnie nadają się do biwakowania i karawaningu, na placach budowy lub w rolnictwie. Jeśli chcesz zasilić laptopa lub inne wrażliwe urządzenia w energię, zalecamy inwerter.


Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.