Glebogryzarka - Nieodzowny pomocnik w każdym ogrodzie

Glebogryzarki AL-KO i Solo® by AL-KO są idealnym urządzeniem do spulchniania gleby i przygotowania terenu pod uprawę roślin czy zasiew nasion. Mocne silniki doskonale się sprawują nawet na ciężkich i gliniastych ziemiach. Ergonomiczne uchwyty ułatwiają prowadzenie glebogryzarki, dzięki czemu praca w ogrodzie staję się czystą przyjemnością.

Więcej informacji >

Filtr produktów


12 znalezione produkty
numer art. 113928 Niedostępny
620,00 zł
numer art. 113966 Niedostępny
930,00 zł
numer art. 127321 Niedostępny
3.621,00 zł
numer art. 113969 Mała ilość
1.551,00 zł
numer art. 113970 Mała ilość
2.069,00 zł
numer art. 113971 Mała ilość
2.589,00 zł
numer art. 113972 Duża ilość
3.119,00 zł
numer art. 127470 Niedostępny
3.671,00 zł
numer art. 113973 Mała ilość
115,00 zł
numer art. 113977 Niedostępny
219,00 zł
numer art. 110495 Niedostępny
1.223,00 zł
numer art. 110739 Niedostępny
1.247,00 zł
Zawiera 23% podatek plus Koszt wysyłki
Korzyści
Motorhacken | AL-KO Sicheitshandhebel

Bezpieczna obsługa

Konstrukcja dźwigi zabezpiecza przed samoczynnym załączeniem noży roboczych.

Motorhacken | AL-KO Ergonomischer Führungsholm

Ergonomiczna konstrukcja

Kierownica glebogryzarki posiada możliwość regulacji wysokości, dzięki czemu zapewnia odpowiednią pozycję pracy niezależnie od wzrostu osoby obsługującej maszynę. Możliwość odchylenia rączki na bok (MH 4005 R / 5007 R) pozwala również na pracę bez wchodzenia na już wzruszony obszar.

Motorhacken | AL-KO Hackmesser für feinkrümeligen Boden

Przemyślana konstrukcja

Specjalnie ukształtowane noże tnące w połączeniu z mocnymi silnikami gwarantują skuteczną, pracę. A przygotowana ziemia jest dobrze wzruszona i napowietrzona.

Motorhacken | AL-KO Nützliche Tipps für Motorhacken

Przydatne porady

Glebogryzarki AL-KO przecinają ziemię dzięki mocnym silnikom spalinowym i czterem nożom tnącym. 

Pozostałe zalety

| Bardzo zwrotne urządzenia dla łatwiejszej pracy

| Niezastąpiony pomocnik dla każdego właściciela ogrodu kuchennego

| Idealne do pracy z nawozem humusowym lub torfem

| Wyjątkowa jakość

| Bezpieczne uruchamianie noży tnących dzięki ręcznej dźwigni 

| Ergonomiczna praca dzięki regulowanej kierownicy

| Stabilna konstrukcja zapobiegająca skręcaniu podczas pracy

| Silny ciąg nawet na twardej lub ciężkiej gliniastej glebie

| Bezproblemowe manewrowanie dzięki biegowi wstecznemu zależnemu od modelu


Ważne: Bieg wsteczny

Niektóre z naszych glebogryzarek posiadają bieg wsteczny. Pozwala to na zmianę kierunku, co zwiększa mobilność i zwrotność urządzenia. Manewrowość glebogryzarek w połączeniu z mocnymi silnikami i ergonomicznymi uchwytami prowadzącymi tworzą idealne warunki do spulchniania gleby w ogrodzie przydomowym. Utwardzone noże siekające niezawodnie przebijają się przez każdą glebę i przekształcają ją w drobną, kruchą glebę, która jest następnie przygotowywana do przyjęcia nowych sadzonek lub nowych nasion. Oszczędź sobie kłopotów ze spulchnianiem gleby w ogrodzie za pomocą łopatek i innych ręcznych narzędzi ogrodniczych.


Wybór profesjonalistów: Glebogryzarki Solo® by AL-KO

Duże lub małe powierzchnie, ciężkie lub luźne gleby - z głębokością roboczą do 15 cm i szerokością pracy do 75 cm, glebogryzarki spalinowe Solo® by AL-KO są nieodzownym pomocnikiem przy pielęgnacji ogródków warzywnych. 

Motorhacken | AL-KO Umgang mit der Motorhacke

Obsługa glebogryzarki

Korzystanie z naszych glebogryzarek jest bardzo łatwe. Poniższe wskazówki sprawią, że praca z tym praktycznym pomocnikiem ogrodowym będzie jeszcze bardziej efektywna.


| Do czego używać: Typowym zastosowaniem glebogryzarki jest przygotowanie podłoża pod siew. Można to zrobić bardzo szybko za pomocą urządzeń AL-KO, podczas gdy zajęłoby to wiele godzin zwykłą łopatą i motyką. Glebogryzarkę można również bardzo dobrze wykorzystać do usuwania chwastów.


| Technika: Nasze glebogryzarki posiadają mocne silniki spalinowe, które napędzają przekładnie oraz cztery noże tnące. Noże do siekania są napędzane do przodu i wbijane w ziemię. W ten sposób ciągną całe urządzenie do przodu, a użytkownik musi tylko kontrolować kierunek poruszania maszyny. Biegi w niektórych modelach determinują szybkość posuwu do przodu.


| Uprawa i nawożenie: Specjalnie ukształtowane noże spulchniając glebę przygotowują ją pod nawóz lub pod późniejszy zasiew.

| Ustawienie głębokości pracy: Głębokość pracy ustawiana jest tylnym ogranicznikiem, dzięki czemu mamy pewność żę schodzimy glebogryzarką na taka głębokość jak chcemy.

Glebogryzarka przebije się przez każdy rodzaj gleby

Glebogryzarki AL-KO ułatwiają pracę w ogrodzie przydomowym. Do obfitych plonów potrzebna jest dobrze przygotowana i pożywna gleba, którą można łatwo i wygodnie utrzymać przy użyciu naszych glebogryzarek.


Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.