GLEBOGRYZARKA TL 1820 AL-KO 18 V COMFORT (ZESTAW)

Numer produktu: 113966 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • W zestawie: akumulator Li-lon 18 V (2,5 Ah) / ładowarka 3,0 A / glebogryzarka TL 1820 AL-KO 18 V Comfort
  • Szerokość robocza 20 cm
  • Funkcje: 4 stalowe ostrza
  • Waga: 3,5 kg (bez akumulatora)
  • Battery charge indicator in the handle
  • 4-star metal blade for effective work in the vegetable garden

Glebogryzarka TL 1820 AL-KO 18 V Comfort

Dzięki akumulatorowej glebogryzarce akumulatorowej TL 1820 masz lekkiego i bez emisyjnego pomocnika do swojego ogrodu warzywnego. Rozdrabnianie, spulchnianie i odchwaszczanie to obszary zastosowania tej glebogryzarki. Dzięki niewielkiej wadze, gwarantowana jest niemęcząca praca. Bezprzewodowa swoboda dla bezpiecznego i elastycznego użytkowania o każdej porze dnia.

 

Szczegóły techniczne glebogryzarki TL 1820 AL-KO 18 V Comfort

Solidne 4-ramienne metalowe noże rozluźnią glebę Twojego ogrodu warzywnego. Dzięki niewielkiej wadze 3,8 kg wraz z akumulatorem możesz pracować bez zmęczenia. Zamknięty, okrągły uchwyt zapewnia również wygodną obsługę podczas pracy.

Dzięki rodzinie akumulatorów AL-KO 18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMATIBLE, jesteś doskonale przygotowany do każdego zastosowania dzięki naszym licznym narzędziom ogrodniczym. Ponadto akumulatory i ładowarki są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami różnych producentów, które współpracują z systemem akumulatorowym BOSCH HOME AND GARDEN COMATIBLE.

Akumulator nadaje się do wszystkich urządzeń z rodziny AL-KO 18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE.

W zestawie: akumulator Li-lon 18 V (2,5 Ah) / ładowarka 3,0 A / glebogryzarka TL 1820 AL-KO 18 V Comfort

 

Sprzedaż glebogryzarki TL 1820 AL-KO 18 V Comfort

Glebogryzarkę można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 113966
EAN 4003718062991
Waga netto w kg 3.61 KG
Długość produktu w cm 152 CM
Waga brutto w kg 5.13 KG
Wysokość produktu w cm 30.9 CM
Szerokość produktu w cm 25.5 CM
Marka AL-KO
Linia Comfort

Power supply

Silnik Akumulatorowy
Rodzina akumulatorów AL-KO 18 V Bosch H&G compat.
Liczba gniazd akumulatora 1 ST

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (1.18MB)
Download (1.04MB)
Download (6.22MB)
Deklaracje zgodności Download (140.39KB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.